Marsz zgnilizny moralnej w Słubicach. Splugawiono obraz Matki Bożej przy bierności policji

Wszyscy, którzy widzieli migawki z kolejnego spędu polskojęzycznych i niemieckich aktywistów gender mogli na własne oczy przekonać się jak PiS “walczy” w praktyce z antypolską i antyludzką ideologią kulturowego marksizmu.

Marsz zgnilizny moralnej w Słubicach, który przeszedł ulicami miasta, był tradycyjnie ochraniany przez państwową policję, która udawała, że nie widzi splugawionego wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej.

Transmisję na żywo z prowokacji przeprowadził żydowsko-niemiecki portal. Na marginesie należy dodać, że:

Od grudnia 2019 Ringier Axel Springer Polska jako pierwszy “polski” wydawca dołączył do największej na świecie inicjatywy ONZ – UN Global Compact, skupiającej podmioty biznesowe działające na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Agendę 2030 (zrównoważonego rozwoju) zaakceptował prezydent Duda (1) wpisując tym samym polskie państwo do podmiotów akceptujących ideologię gender.

Redakcja zadecydowała nie zamieszczać sprofanowanego wizerunku niesionego w sposób imitujący katolicką procesję.

______________________________________________________________________________________________________________

  1. „W dniach 25-27 września 2015 r. w siedzibie głównej ONZ w Nowym Jorku odbył się szczyt Agendy Zrównoważonego Rozwoju 2030, w którym udział wzięło ponad 100 głów państw i szefów rządów, a także przedstawiciele grup religijnych, biznesu i społeczeństwa obywatelskiego. Polskę reprezentował prezydent Andrzej Duda. W trakcie szczytu światowi przywódcy przyjęli dokument “Przekształcanie naszego świata: Agenda na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju – 2030”.

    Cele w ramach Zrównoważonego Rozwoju ONZ

    Agenda 2030: Przyszłość bez Rodziny

O autorze: Redakcja