Wezwania z Trevignano Romano: sierpień – wrzesień 2020

Matka Boża Gietrzwałdzka, poł. XVI w.

Trevignano Romano, 11 sierpnia 2020 r.

Moje dzieci, dziękuję wam za to, że jesteście tu na modlitwie. Moje dzieci, to jest czas siewu, siać macie wszędzie i mówić tak, aby wasze usta głosiły prawdę. Wiele z moich ukochanych dzieci (kapłanów) jest prześladowanych również przez swych współbraci, ale nie muszą się obawiać. Synowie, nie wpadajcie w sieci zastawione przez szatana, bo wasi prześladowcy są bardzo zręczni i przekonywujący, ale wy idźcie dalej niosąc Słowo Boże i nie odchodząc od Prawdy. Dzieci moje, kiedy Kościoły świata przyłączą się do światowych mocarstw, wtedy zaczną się prawdziwe prześladowania i będziecie musieli się ukrywać, bo Ofiara Eucharystyczna zostanie zręcznie usunięta z Mszy św. Dzieci, nie lękajcie się, bo dzięki waszej wierze staniecie się świadkami Triumfu mojego Niepokalanego Serca. Teraz błogosławię was w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

Trevignano Romano, 15 sierpnia 2020 r.

Drogie dzieci, dziękuję wam za to, że jesteście tu na modlitwie. Ja jestem Wniebowzięciem i dziś ci, którzy poproszą o łaski z otwartym sercem, będą usłyszani i wysłuchani. Porzućcie drogi grzechu i bądźcie przygotowani, abyście wkrótce mogli ujrzeć prawdę. Moje dzieci, jestem zawsze przy was, by was chronić; czasy które nadejdą, będą wstrząsem dla wielu sumień, ale nie czekajcie na ten moment, przygotujcie się [już teraz], bo trud czeka was

Matka Boża Bolesna -Staniątki k. Krakowa, XVI w.

wielki. Moje dzieci, przed wami jeszcze długa droga, ale Bóg dostrzega wasz nawet najmniejszy krok. Teraz zostawiam was z moim świętym błogosławieństwem, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

Trevignano Romano, 18 sierpnia 2020 r.
Wieczernik modlitewny w Caltanissetta

Drogie dzieci, dziękuję wam za wysłuchanie mego wezwania w waszych sercach. Proszę was, abyście nigdy nie zapominali o modlitwie, to będzie jedyna broń, która was ochroni. Kościół jest w stanie wojny: biskupi przeciw biskupom, kardynałowie przeciw kardynałom. Módlcie się za Amerykę, bo będzie wielki konflikt z Chinami. Moje dzieci, proszę was o zrobienie zapasów żywności na co najmniej trzy miesiące, już wam mówiłam, że przyznana wam wolność będzie iluzją, po raz kolejny zostaniecie zmuszeni by pozostać w domach, ale tym razem będzie gorzej, bo nadchodzi wojna domowa. Nowy porządek świata już wszystko zaplanował, oni chcą manipulować waszym DNA i waszymi umysłami, taki jest projekt Szatana, przypominam wam, uważajcie na szczepionki. Moje dzieci, nie gromadźcie pieniędzy, bo nadchodzi chwila, gdy nie będziecie mogli nic kupić. Będzie wielki głód i upadek gospodarki. Módlcie się i twórzcie nowe wieczerniki modlitewne, poświęćcie swoje domy i przygotujcie w nich ołtarze. To są ostrzeżenia na ten czas: otwórzcie serca i wpuśćcie do nich płomień miłości mojego Syna Jezusa; nie oddalajcie się od Boga, teraz wszystko będzie zależeć od waszego wyboru. Błogosławię was w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

Trevignano Romano, 25 sierpnia 2020 r.

Moje dzieci, dziękuję wam, że zebraliście się tu na modlitwie. Ukochane dzieci, wasze modlitwy docierają do mego serca. Dawajcie świadectwo wiary, bo kto ma otwarte serce, ten zbliży się jeszcze bardziej do Boga i [przylgnie do] modlitwy, jednak wiele moich dzieci odwróci się, bo zaprzedały dusze szatanowi. Moje dzieci, módlcie się za świat i za Kościół,

Matka Boża z Różą, Katedra Bydgoska, ok. 1470 r.

ponieważ wszystko zmierza ku samozniszczeniu. Módlcie się za władców tego świata, bo tak, jak za czasów Heroda, uderzą oni w moje niewinne dzieci. Módlcie się, bo płomień pożaru ogarnie Włochy. Teraz błogosławię was w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.
Zostanę z wami do końca modlitwy.

Trevignano Romano, 1 września 2020 r.
Kościół Santa Maria dell’Assunta

Ukochane dzieci, dziękuję wam, że odpowiedzieliście w sercach na moje wezwanie i jesteście tu zgromadzeni na modlitwie. Dzieci moje, dziś pośród całego tego bólu przychodzę, niosąc [wam] nadzieję; nadzieję lepszego świata, pełnego miłości, bo Królestwo Boże jest bardzo blisko. Wkrótce poczujecie w swoich sercach tak wiele miłości, mądrości i słodyczy, bo wkrótce czas strachu, niesprawiedliwości i pychy przestanie istnieć. Bóg wstrząsa światem, wstrząsa ziemią i waszymi sumieniami, abyście mogli paść na kolana, rozpoznając swego Jedynego Boga. Tak i Jezus otworzy ramiona, dając tym, którzy uwierzyli, słodycz nowego świata. Nie angażujcie się w ziemskie sprawy, ale zmieniajcie każdy wasz dzień w nieustanną modlitwę! Drogie dzieci, nie lękajcie się, bo zawsze będę z wami, zwłaszcza aby nieść pociechę w te smutne czasy. Teraz zostawiam was z moim matczynym błogosławieństwem, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

Trevignano Romano, 3 września 2020 r.

Matka Boża Pocieszenia w Golinie (konińskie) II poł. XVII w.

Ukochane dzieci, dziękuję wam za to, że jesteście tu na modlitwie i dziękuję, że w waszych sercach odpowiedzieliście na moje wezwanie. Moje dzieci, wkrótce nadejdzie Ostrzeżenie lub Oświecenie ⃰  i jestem tu, aby prosić was o przygotowanie się do tego ważnego dla ludzkości wydarzenia. Wreszcie będziecie mieli ostatnią szansę wyboru, po której stoicie stronie; to będzie ten czas. Przygotować się, to znaczy odbyć dobrą spowiedź, która oczyści duszę i często przyjmować Eucharystię, to będzie najlepsza droga. Drogie dzieci, Kościół jest w największym i całkowitym zagubieniu, chcę jednak powiedzieć moim świętym kapłanom, aby się nie bali, gdyż ja i mój Jezus, jedyny prawdziwy Zbawiciel, nigdy was nie opuszczę. Moje dzieci, moje dzieci, jestem tu, by was uratować i przypomnieć wam o modlitwie koroną Różańca Świętego, jedynej broni przeciwko szatanowi. Dzieci moje, będą was prześladować, będą na was pluć i wymachiwać pięściami, ale nie lękajcie się, nikt was nawet nie tknie, a ci, którzy z taką pokorą zwrócą się do Boga, staną się świadkami Królestwa Niebieskiego i Triumfu mojego Niepokalanego Serca. Dzieci, bądźcie zawsze jasnymi światłami na obliczu świata i bądźcie świadkami mojej miłości, zawsze czekam na was w tym miejscu, błogosławionym przez Mojego Ojca. Teraz błogosławię was w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

⃰  prawdopod. chodzi o Prześwietlenie Sumień – przyp. tłum.

 

Przekład symultaniczny z jęz. włoskiego i angielskiego: Pokutujący Łotr

O autorze: Pokutujący Łotr