Co mają wspólnego norki z onucami? Lewak Kaczyński montuje koalicję z komuną

W kuluarach jest głośno o próbie montowania sojuszu “dobrych lewaków” z PiS z marksistami (KO, Lewica) przeciw polskim hodowcom. Odpowiednio liczna koalicja sejmowa ma zabezpieczyć likwidującą polski biznes futerkowy ustawę przed vetem Andrzeja Dudy.

Używając bon motów szefa „chamskiej hołoty” do opisu aktualnej sytuacji: „zdradziecka morda” po raz kolejny ujawniła swoje prawdziwe oblicze.

Inny możliwy wariant rozwoju sytuacji, to odesłanie przez Dudę ustawy do Trybunału Konstytucyjnego. Pamiętajmy jednak o tym, że prezes Trybunału, Julia Przyłębska jest żoną TW. Wolfganga, a jako resortowe dziecko – córka komunisty z PZPR i członek Socjalistycznego Związku Studentów Polskich na pewno nie zawiedzie pokładanego w niej zaufania. Dotychczas prezes TK zachowuje się bez zarzutu. Temat mordowania dzieci z podejrzeniem zespołu Downa znikł “przeterminowany”.

Do dyskusji na swoim tradycyjnym poziomie włączyła się Fabryka Onuc Sakiewicza…

Na koniec chciałbym wyrazić opinię, że trwający od wielu lat proces niszczenia polskiego rolnictwa przez „gorszy sort” nie jest tematem zastępczym. Inna równoległa sprawa, to plany złoczyńców, które opisał Pokutujący Łotr – Link.

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". "Tylko prawda jest ciekawa". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.