Koniec z finansowaniem WHO!-petycja

https://citizengo.org/pl/ot/179093-koniec-z-finansowaniem-who?dr=297259::0381f03d3efede3146673f943841f69a&utm_source=em&utm_medium=e-mail&utm_content=em_btn&utm_campaign=PL-2020-09-28-Global-OT-PB-179093-G20_Defund_WHO_2-G20_Defund_WHO_2.01_AA_Launch&mkt_tok=eyJpIjoiTldSbU1XVXpabVJpWmpBMyIsInQiOiJva2FOXC9iSTBaTVo4Nm45bGRcL09jYlczWkNVRzc0eDI5czBpUFlIR0tubmNlNEppWE1cL1YrV3BGYWFabDd0cWZaaXpBNytVNnpGdkQ2QnI0YWcwRFlhcU1Zek9KQUFWQWx4ZjduNGdNbXduWGxZcnZ3ZUgyeEVQM1wvNkp3d3pvamQifQ%3D%3D

Bardzo prosimy podpisać petycję, wzywającą polskie władze i liderów szczytu G20 do zaprzestania finansowania z publicznych środków Światowej Organizacji Zdrowia.

Ruch mający na celu odcięcie finansowania WHO rozpoczął się, gdy prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump ogłosił, że jego administracja zakończy wspieranie  WHO.
Miało to miejsce po tym, jak dyrektor generalny dr Tedros Adhanom Ghebreyesus jawnie zaakceptował rozpowszechnianie przez komunistyczne Chiny fałszywych i propagandowych informacji na temat koronawirusa.

Jeśli prezydent Trump nie wycofa się ze swojej decyzji (a nieustannie próbuje się to na nim wymusić), to 419 milionów dolarów rocznie nie będzie już dłużej zasilało organizacji, która agresywnie promuje aborcję na całym świecie, wymusza permisywną edukację seksualną oraz propagandę LGBT w szkołach.

Jednak środki od administracji USA stanowią tylko 15% budżetu WHO. Polska zaś co roku wspiera finansowanie WHO kwotą ok. 2.000.000 USD, a teraz jest proszona o jeszcze więcej!

Dlatego potrzebujemy Państwa pomocy, by wspólnie ująć się za bezbronnymi nienarodzonymi, młodzieżą szkolną i naszymi wartościami – poprzez wezwanie do odcięcia finansowania Światowej Organizacji Zdrowia.

Lewicowi politycy i media starają się ratować WHO, podważając  decyzję prezydenta Trumpa. Argumentują, że nie powinniśmy pozbawiać finansowania organizacji podczas epidemii koronawirusa. Wiemy natomiast, że rozpowszechnianie propagandowych informacji z komunistycznych Chin prawie na pewno pogorszyło sytuację epidemiczną w innych krajach, opóźniając działania profilaktyczne w walce z wirusem.

Jednak nawet u szczytu “rozprzestrzeniania się wirusa”, WHO przeznacza nadal niemałe środki z naszych podatków na:

  • Promocję aborcji jako prawa człowieka
  • Lobbowanie za legalizacją aborcji w kolejnych krajach
  • Współpracę z  Planned Parenthood i innymi członkami aborcyjnego lobby
  • Wspieranie legalizacji prostytucji
  • Zmuszanie lekarzy do przeprowadzania operacji zmiany płci u dzieci.

… wymieniając jedynie kilka spraw.

Warto przy tej okazji pamiętać że to właśnie WHO stało za dokumentem wprowadzającym standardy edukacji seksualnej, które rekomendują przekazywanie wiedzy o masturbacji dzieciom poniżej 4 roku życia…

Globalna organizacja „zdrowia”, która co roku pompuje miliardy, aby szkodzić dzieciom na całym świecie, po prostu nie jest potrzebna. A plan prezydenta Trumpa, by obalić WHO, daje nam realną szansę na zakończenie realizowania jej globalnej agendy, sprzecznej z naszymi wartościami.

Potrzebujemy Państwa pomocy, by zwrócić się do liderów szczytu G20. Bardzo prosimy podpisać naszą petycję, a wyślemy w Państwa imieniu wiadomość  do władz w Polsce i do przywódców państw szczytu G20.

O autorze: JAM