Cuchnąca ropa musi spłynąć

To właśnie dzieje się na naszych oczach. Czwartkowy wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie tzw. aborcji eugenicznej {TUTAJ(link is external)} można porównać właśnie do przecięcia wrzodu. Po takim zabiegu wydobywają się duże ilości cuchnącej ropy, która musi spłynąć, aż rana zostanie oczyszczona. Obecne szaleństwo lewicy, wyrażające się ulicznymi protestami i atakami na Kościół to właśnie ta ropa.

Należy zachować spokój. Wczoraj [w niedzielę 25.10.2020] miało miejsce wg policji 226 nielegalnych zgromadzeń {TUTAJ(link is external)}. Sadząc ze zdjęć zamieszczanych w sieci, liczyły one średnio po kilkaset osób. Wobec tego – cały ten strajk kobiet zaangażował co najwyżej 100-150 tys. osób. To nawet nie 1% polskich kobiet. Uczestniczki tego są wulgarne i wrzaskliwe, ale głównie maskują w ten sposób swoją bezsilność i brak szerszego poparcia społecznego. To ostatnie znacznie zmaleje, gdy akcje lewaczek staną się coraz bardziej uciążliwe. To można zaobserwować już dzisiaj podczas tzw. blokad miast. Według WP.pl {TUTAJ(link is external)} odbywają się ona od godziny 16:00 w 100 miastach, m.in. w Warszawie. Ciekawe, że dotyczą one głównie miast rządzonych przez PO. Wygląda na to, ze to opozycja, a nie rząd ma kłopot.

Ja sądzę, iż rząd w ogóle nie powinien przejmować się tymi protestami. Owszem, policja powinna pilnować porządku i zapobiegać grubszym ekscesom. Poza tym – im prędzej lewaczki udławią się własnym wrzaskiem – tym lepiej.

O autorze: elig