Katolicka Agencja Informacyjna popiera antykulturowego komunistę, Joe Biden’a

Spadła kolejna maska. Portal Katolickiej Agencji Informacyjnej dopuścił się agitacji wyborczej na rzecz faworyta komunistycznej międzynarodówki Joe Biden’a, startującego na prezydenta USA. Biden, którego popierają marksiści i większość żydów, jest demokratą wspierającym rasistowski ruch BLM i zgniliznę moralną spod szyldu LGBT.

Agitka KAI wyszła groteskowo. W propagandowym wpisie pod tytułem: Katolik Joe Biden w Białym Domu? korespondent z Waszyngtonu przedstawił kandydata neokomuny jako wzorowego katolika i połączył ów “katolicyzm” z wymienionymi w punktach marksistowskimi poglądami papieża Franciszka, pisząc m.in.:

Katolicki kandydat na prezydenta nie ukrywa szacunku i podziwu dla papieża Franciszka czemu niejednokrotnie dawał wyraz publicznie. Kiedy dwa miesiące temu Ojciec Święty ostro skrytykował przywódców zajmujących się stawianiem murów, zostało to odczytane jako czytelna aluzja do Donalda Trumpa stawiającego takie właśnie mury na granicy z Meksykiem.

Różnice o których KAI milczy

Związany z sektą Chabad Lubawicz Trump również popiera LGBT. Istotna różnica tkwi w stosunku Trumpa do komunistycznych bojówek Antify, którą nazwał organizacją terrorystyczną oraz w odmiennym stosunku obu panów do zabijania dzieci nienarodzonych. Podczas “Marszu dla Życia” Trump powiedział:

Jestem tu z bardzo prostego powodu: aby bronić prawa każdego urodzonego i nieurodzonego dziecka do wypełnienia danego mu przez Boga potencjału.

Biden wielokrotnie wypowiadał się za możliwością eugenicznego zabijania dzieci, a co najważniejsze deklarował utrzymanie aborcyjnego prawa, które w niektórych stanach USA jest o wiele bardziej radykalne od eugenicznych wytycznych.

___________________________________________________________________

Abp Vigano do Trumpa tuż przed wyborami: realizowany jest „wielki reset świata” [LINK]

Globalny plan nazywany Wielkim Resetem jest już realizowany. Jego architektem jest globalna elita chcąca podporządkować sobie całą ludzkość, narzucająca środki przymusu wskutek których dochodzi do drastycznego ograniczenia wolności indywidualnych, jak i całych populacji. W przypadku kilku narodów plan ten został już zatwierdzony i sfinansowany, w przypadku innych znajduje się jeszcze na wczesnym etapie. Za światowymi przywódcami, będącymi wspólnikami i wykonawcami tego piekielnego projektu, stoją postaci pozbawione skrupułów, które promując swój program finansują Światowe Forum Ekonomiczne oraz Event 201

 

O autorze: Redakcja