Jarosław Kaczyński pokazał lwi pazur

Wicepremier ds. powszechnego niebezpieczeństwa pokazał 11 listopada, że potrafi wziąć za mordę nie pasujących do nowego porządku “narodowców”. Czy gorliwe pałowanie i wybijanie oczu na Marszu Niepodległości zostanie docenione przez odpowiednie czynniki, tego oczywiście nie możemy być pewni aż do momentu ogłoszenia wyników następnych wyborów.

Linia partyjna PiSu odnośnie Ruchu Narodowego jest niezmienna od lat.

Mariusz Kamiński, siłownik pisowski o narodowcach: mała grupa agresywna politycznie

13.11.2014. Mariusz Kamiński udzielając wywiadu Wiesławowi Dębskiemu, wieloletniemu dziennikarzowi komunistycznej Trybuny Ludu, odniósł się negatywnie do środowisk patriotycznych skupionych pod szyldem Ruchu Narodowego.

Mała grupa agresywna politycznie, mówię o Ruchu Narodowym, która nie potrafi od strony organizacyjnej przygotować tego w taki sposób, żeby uczestnicy mogli się czuć bezpiecznie.

Wiesław Dębski: Druga oferta trzeba iść z panem prezydentem (Komorowskim)…

Mariusz Kamiński: To prawda, można w różny sposób, w różnych miejscach należy i jest to niezwykle sympatyczne…

Nie jestem pewien, czy przeciętny słomiany patriota pamięta, że wspomniany Bronisław, który w ostatnim paroksyzmie swojej prezydentury rzutem na taśmę ocalił sokowirówkę i złomował szafę pancerną, ten sam Bronisław próbował podczas swojej prezydentury organizować marsz od niepodległości  ideę całkowitej integracji z unią antyeuropejską.

Marsz Niepodległości 2020 – podgatowka

W tym roku zmęczonych pojawiającym się faszyzmem J.Danielsa i rabina Schudricha godnie zastąpili Żydzi z “Forum Żydów Polskich”

Policyjne prowokacje

Jak się robi policyjne prowokacje? W banalny sposób. Wykorzystywani są do tego osobnicy nie pracujący w policji mający np. status kapusiów lub mający wbite haki w cztery litery przez służby. Wczoraj byli widoczni tajniacy, którzy się dobrze bawili. To dla nich rutyna.

Po licznych napaściach policji na Polaków nie uczestniczących w starciach z oddziałami prewencji nastąpiła polaryzacja stanowiska w samym PiSie: policyjną ścieżką zdrowia, wzorowaną na hitlerowskich praktykach, jest oburzona poseł Anna Siarkowska, ukarania winnych domaga się Macierewicz i niektórzy pisowscy dziennikarze. Po drugiej stronie jest wiceminister Błażej Poboży negując fakty i używając sformułowań typu:  spiskowe teorie o prowokacji Policji

 

Narodowiec Macierewicz- próba ratowania wizerunku

 

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". "Tylko prawda jest ciekawa". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.