Czy rząd blokuje skuteczne leczenie koronawirusa?

Terror sanitarny szczelnie zasłania swoją propagandą wszelkie informacje mogące prowadzić do zmniejszenia grozy i obudzenia nadziei wśród polskiego społeczeństwa na skuteczne leczenie infekcji wirusowych. Nalot dywanowy aktualnie niszczy panią Edytę Górniak za to, że wystąpiła ze zwartego szeregu idiotów, a innych regularnie opluwa. Wydaje się jednak, że dr Bodnar przedarł się do świadomości, przynajmniej części opinii publicznej.

“Konferencja z udziałem pulmonologa Włodzimierza Bodnara, który zajmuje się chorymi na COVID-19. Pan doktor od miesięcy stosuje wobec swoich pacjentów skuteczną terapię amantadyną, ogólnodostępnym lekiem, stosowanym m.in. w chorobie Parkinsona. Od miesięcy próbuje także przebić się ze swoim pomysłem wyżej, ale nikt z rządu nie chce go wysłuchać. Czy naprawdę rządzący pozjadali już wszystkie rozumy? Przez pierwsze miesiące epidemii ekspertem był minister Szumowski, który raz mówił, że maseczki pomagają, potem, że nie pomagają. Teraz w mediach bryluje profesor Simon, według którego na cmentarzach ludzie się pozarażają i umrą na COVID, ale na strajkach kobiet już nie ma problemu. Słuchajmy tych, którzy mają za sobą praktykę! Rozmowa nie boli, a może rozwiązanie doktora Bodnara będzie pomocne w walce z wirusem”. /Konfederacja/YouTube/
Boją się wychylić. Mają ordynatorów, profesorów, którzy blokują to leczenie.

Obecny sposób leczenia

Wyłączne stosowanie tylko antybiotyków nie jest skuteczne w leczeniu tej choroby. Dotychczasowe leczenie na świecie nie jest leczeniem przyczynowym tylko leczeniem objawowym, nie ma ani jednego leku o tak spektakularnym efekcie leczenia choroby COVID-19. Chlorowodorek amantadyny to diametralnie zmienia, jest to jedyny na razie lek, który bezpośrednio hamuje rozwój i oddziaływanie wirusa na organizm.

Z poważaniem, Lekarz Włodzimierz Bodnar, specjalista chorób płuc, pediatra w NZOZ “Optima” w Przemyślu

_________________________________________________________________________________

O autorze: Redakcja