Róża von Thun und Hohenstein z mrocznego rejestru chce wykreślenia Ordo Iuris z rejestru przejrzystości

Rdzennie posteuropejska von Thun und Hohenstein chce wykreślenia Ordo Iuris z rejestru przejrzystości. Poinformował o tym mecenas Jerzy Kwaśniewski, prezes Insytutu.

38 lewicowych europosłów podpisało żądanie wykreślenia Instytutu z „rejestru przejrzystości” Unii Europejskiej. Widniejemy w nim od pięciu lat jako jedna z niewielu organizacji broniących życia i rodziny, które uczestniczą w pracach unijnych gremiów. Skarga oficjalnie powstała z inicjatywy polskiej europosłanki Róży Gräfin von Thun und Hohenstein.

Zwracam uwagę na nazwę Fundacji: Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris. Nic więc dziwnego, że lewica swoim odziedziczonym po bolszewikach zwyczajem  atakuje fundamenty cywilizacji łacińskiej: Kulturę prawą opartą na etyce i wulgarnie urąga logice odziedziczonej po greckich filozofach.

Trans-inteligentna Thun znana jest z zamiłowania do komunisty Spinellego i poparcia dla tzw. piekła kobiet pod którego szyldem wzywa się do palenia kościołów oraz mordowania na życzenie w ramach tzw. wyboru. Polecam zerknąć na dołączony film.

W tzw. Parlamencie Europejskim funkcjonuje Grupa Spinellego licząca 110 posłów z komunistką z PZPR Danutą Hübner i trans-inteligentną Różą Thun. Komuniści planują oderwać prawo od etyki i oprzeć je na marksizmie w ramach tzw. praworządności (nomokracja marksistowska)

 

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". "Tylko prawda jest ciekawa". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.