Ben Garrison i jego zablokowane rysunki

Ben Garrison jest amerykańskim rysownikiem politycznym postrzeganym jako sympatyk “skrajnej prawicy”. W Wikipedii opis jego osoby zawiera następujący fragment:

Wyprodukował kontrowersyjne kreskówki, które zostały scharakteryzowane jako seksistowskie, rasistowskie, islamofobiczne, antyszczepionkowe i antysemickie.

Ponadto jest krytykowany przez przedstawicieli nowego humanizmu jako osoba o zbyt radykalnych poglądach. Podobno miał kiedyś powiedzieć że 2+2=4. Na pytanie czy nie uważa, że tak kategoryczne twierdzenie może obrażać liczących inaczej, popukał się w czoło. Od tamtej pory nie jest zapraszany do mediów.

W dniu 16 kwietnia 2019 r. Garrison został wyrzucony z Instagrama za naruszenie warunków korzystania z platformy, a 8 stycznia 2021 r., Po jego wsparciu dla zamieszek na Kapitolu Stanów Zjednoczonych, został na stałe zablokowany na Twitterze i tymczasowo zawieszony na Facebooku. /Wikipedia/

 

 

 

 

 

 

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

"Tylko prawda jest ciekawa". Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.