Przegląd wiadomości. Trwałe trendy zamordyzmu

Kto by przypuszczał, że rodzący się na naszych oczach totalitaryzm będzie miał „zdradziecką mordę” Jarosława Kaczyńskiego. Wszystkim, którzy w tym momencie są skłonni twierdzić, że to przewidzieli, zadam pytanie: Uważacie się za lepszych? Bo jeżeli popieracie  posteuropejską integrację nazywaną unijną i pandemiczny zamordyzm, to oznacza, że pod tym względem pomiędzy wami a Kaczyńskim nie ma żadnej różnicy.

Zemsta gnoma

Wygląda to na zemstę gnoma – złośliwy rewanż za nieskuteczną „piątkę dla zwierząt”.

W tej chwili trwa wywłaszczanie polskich rolników w biały dzień. Okazuje się, że w Polsce można pozbawić obywateli własności, nie gwarantując żadnych odszkodowań za decyzję państwa. Wzywamy do natychmiastowych działań, w celu zatrzymania tego bezprawia!

– zaapelował na Twitterze Marek Miśko opisując zbrodnicze praktyki „bolszewików z PiS”.

W przypadku podejrzeń o zakażenie SARS-CoV-2 wszystkie zwierzęta futerkowe na danej farmie mają być wybite, a Właściciele zgodnie z uchwalonym bezprawiem nie dostaną żadnego odszkodowania.

Polscy hodowcy norek nie mogą liczyć na odszkodowania, natomiast duńska branża futrzarska otrzyma od państwa blisko 11 miliardów złotych tytułem zadośćuczynienia za szkody, jakie pociągnęło za sobą wybicie około 17 mln sztuk norek. /swiatrolnika.info/

Morawiecki i spółka to zreorganizowana grupa przestępcza

Tak twierdzi Grzegorz Braun. Obecna władza „szafuje ludzkim życiem i pomiata własnością Polaków”. – Małe i średnie przedsiębiorstwa są dla urzędników zerem w rachunku, a w istocie powinny być filarem egzystencji wielu polskich rodzin.

Polityk Konfederacji mówił również, że w ubiegłym roku odnotowano ok. 60 tys. zgonów więcej niż w analogicznych latach poprzednich. Te zgony nie są przypisywanie COVID-19. Proszę zauważyć, że ze statystyk zniknęła grypa. Rząd zablokował nasze życie w każdej dziedzinie. Chorym kazano konsultować się z lekarzami telefonicznie. Niezdiagnozowani na wiosnę, nieleczeni latem, ludzie zaczęli nadreprezentatywnie często umierać jesienią i zimą. To nie moje przypuszczenia ale twarda statystyka

/https://radioplus.com.pl/

Nudne jak flaki z olejem

Po opublikowaniu wyroku Trybunału Konstytucyjnego o zakazie zabijania dzieci pod pretekstem choroby, na polskie ulice wyszła płeć nazywana kiedyś piękną. Po raz kolejny jedną z głównych deklaracji było wywrzeszczane wyznanie: jesteśmy i będziemy dziwkami! Zupełnie niepotrzebnie, bowiem wystarczy raz spojrzeć, aby to zauważyć.

Mnie osobiście zbulwersowała  znieczulica panująca wśród lekarzy psychiatrów. Nie odnotowałem żadnej deklaracji z zapowiedzią specjalistycznej pomocy, która mogłaby zostać udzielona uczestniczkom”protestu”.

Typowy komunikat dla użytecznych idiotów popierających PiS

Katastrofa demograficzna

GUS ogłosił przerażające dane. W zeszłym roku urodziło się zaledwie 355 tys. dzieci, a umarła rekordowa liczba Polaków – 477 tys. Oznacza to pogłębienie wyrwy pokoleniowej polegającej na braku roczników mogących zapewnić normalne funkcjonowanie kraju w aspekcie społecznym i gospodarczym. Braki kadrowe w wojsku drastycznie obniżą poziom bezpieczeństwa zewnętrznego i wewnętrznego, a populacja w wieku produkcyjnym nie będzie w stanie utrzymać emerytów. Winnym tej dramatycznej sytuacji są wszyscy, lecz przede wszystkim elektorat PiS, który dając się ogłupić propagandzie uwierzył, że 500+ jest programem demograficznym. Zwolennicy PiS nie reagowali również na ewidentne przypadki mordowania ludzi w nieludzkim systemie Covid-19 i niszczenie firm prywatnych, w tym firm rodzinnych.

Aron Leniwy niechcący ujawnił plany globalistów

W publicystyce antygoebbelsowskiej ważną rolę pełni słowo PLANdemia. Oznacza ono ustalony z góry plan wydarzeń pandemicznych. W zeszłym miesiącu doszło do komicznego wydarzenia.  Minister Niedzielski najprawdopodobniej przez pomyłkę ogłosił przed terminem pojawienie się nowej mutacji (wariantu) wirusa w Czechach. W Czechach akurat nikt o tym jeszcze nie słyszał, bo według planu nowy “wariant wirusa” był tam zaplanowany dopiero na drugą połowę stycznia. Informację podaną przez Niedzielskiego zdementowała ambasada Czech.

Słowacja: zakaz wychodzenia z domu bez negatywnego wyniku testu

Na Słowacji zaczyna dziś obowiązywać zakaz wychodzenia z domu bez zaświadczenia o negatywnym wyniku testu na koronawirusa. Wprowadzono od niego kilka wyjątków. Bez aktualnego testu można wyjść do najbliższego sklepu lub apteki. Można też udać się do lekarza, na szczepienie przeciwko COVID-19 lub test. /radio RMF/

Lockdown w Internecie? Projekt PiS przewiduje blokadę połączeń na 2 lata

PiS przygotował kolejną ustawę zgodną z nowym globalnym bezprawiem, znanym pod nazwą nowa /nie/normalność lub NWO. Przepisy cyber-pandemiczne nałożą na  firmy obowiązek blokady połączeń z określonymi adresami IP lub stronami internetowymi.

Sprawą zainteresowała się Gazeta Prawna. Wydział Promocji Polityki Cyfrowej KPRM poinformował dziennikarzy Gazety Prawnej, że celem tych przepisów:

jest pilne podjęcie skutecznych działań w przypadku wystąpienia incydentu krytycznego”, czyli takiego, który skutkuje „znaczną szkodą dla bezpieczeństwa lub porządku publicznego, interesów międzynarodowych, interesów gospodarczych, działania instytucji publicznych, praw i wolności obywatelskich lub życia i zdrowia ludzi. /serwisy.gazetaprawna.pl/

Będzie nowa obowiązkowa “szczepionka”?

Prezes Pfizera przygotowuje niewolników na kolejny etapy PLANdemii:

Kierujący koncernem zapewnił, że firma opracowuje system, który pozwoli jej na wyprodukowanie w ciągu 100 dni skutecznego preparatu zabezpieczającego przed nowymi wariantami, jeśli zajdzie taka potrzeba

Porażka polskiej armii w symulowanej wojnie. Ćwiczenia wykazały klęskę w pięć dni

Wojskowe ćwiczenia “Zima-20” skończyły się blamażem i całkowitą klęską. Symulacja wskazała, że po pięciu dniach wojna była przegrana, a polska armia przestała istnieć – informuje Interia.

Kolejne informacje na temat nieudanych ćwiczeń przekazał “Super Express”. Wstępne plany zakładały obronę przez 22 dni. Tymczasem symulacja wykazała, że wojska nieprzyjaciela okrążyły Warszawę już w czwartej dobie ćwiczeń. – Wszystko poszło nie tak. Dowódcy poszczególnych dywizji byli zszokowani, odmawiali wykonywania niektórych rozkazów, bo były dla nich po prostu niezrozumiałe – stwierdził informator “SE”. /onet.pl/

Według portalu, wszystkie jednostki rozmieszczone po wschodniej stronie Wisły, poniosłyby olbrzymie straty wahające się między 60 a 80 procent stanu. Okazało się, że decyzja byłego Ministra Obrony Antoniego Macierewicza o przeniesieniu Leopardów z 11. Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej do Wesołej w znacznym stopniu przyczyniła się do tej sytuacji. /Kresy.pl/

Na podstawie relacji można stwierdzić, że Andrzej Duda i Mariusz Błaszczak zafałszowali rezultat ćwiczeń nieadekwatną opinią wygłoszoną w czwartek podczas wspólnej konferencji prasowej.

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". "Tylko prawda jest ciekawa". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.