Mieszanka firmowa czyli spacer po newsach 3

Opierając się na dotychczasowych informacjach, szczepionki covid są znacznie bardziej szkodliwe dla zdrowia niż inne opracowane wcześniej. Brak zatwierdzenia przez FDA tym bardziej podkreśla zagrożenie, jakie stwarzają. Dlatego nikt, kto chce chronić i zachować zdrowie, nie powinien się do nich zbliżać.

W menu na dziś danie szczepionkowo – ostrzegawcze. Subiektywny przegląd doniesień ze źródeł różnych. Choć może wydawać się, że niektóre z informacji balansują na granicy prawdopodobieństwa, to jednak jest całkiem możliwe, że tego typu idee roją się w głowach tzw. globalistów.

Zapraszam do lektury.

__________________________***__________________________

© drooker.com

W okresie powojennym oba prawe skrzydła partii wojennej Stanów Zjednoczonych używały i nadal używają broni chemicznej, biologicznej, radiologicznej i innej zakazanej broni na wymyślonych wrogach.

Wcześniej wojna biologiczna była prowadzona przeciwko rdzennym Amerykanom przy użyciu koców zakażonych ospą.

W całej historii Stanów Zjednoczonych brudne wojny w kraju i za granicą obejmowały użycie zakazanej broni.

Masowe szczepienia przeciwko chorobie wirusowej grypy sezonowej, której nazwa została zmieniona, jest formą broni biologicznej wobec ludzkiego zdrowia. Dziś odbywa się to na całym świecie.

W całościowej kampanii masowego oszustwa sponsorowanej przez Stany Zjednoczone / Zachód / Wielkie Media polega na przekonaniu zwykłych ludzi, aby zgłosili się na ochotnika jako króliki doświadczalne do największego w historii eksperymentu na ludziach, który grozi ogromną szkodą dla zdrowia i dobrego samopoczucia każdego, kto podda się temu oszustwu.

Szczepionki nie chronią, jak fałszywie twierdzono.

Są ogromną dojną krową dla Big Pharmy, dlatego są promowani i popychani przez tzw. Wielki Rząd.

Szczepionki Covid są dla nich podstawą, która pozwala Pharmie wygenerować duże zyski, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Organizacja Children’s Health Defense wyjaśniła, że „dziecięce epidemie rozszerzyły się wraz z harmonogramem szczepień dziecięcych”.

„Szczepionki zawierają wiele (…) neurotoksycznych, rakotwórczych (…) składników”, w tym rtęć, aluminium, formaldehyd, glutaminian sodu, poaborcyjne ludzkie komórki płodowe i inne substancje, które mogą poważnie zaszkodzić zdrowiu.

Silnie promowane coroczne szczepienia przeciw grypie zawierają rtęć i inne toksyny związane z rozwojem zaburzeń neurologicznych i innych poważnych chorób.

Wszystkie powyższe są niebezpieczne. Gdy są łączone, wykładniczo zwiększają zagrożenie dla zdrowia i dobrostanu.

Amerykańskie ciemne siły w zmowie z farmaceutami i mediami w dążeniu do ich diabolicznych celów szkodzą pokoleniom niemowląt, młodzieży i dorosłych.

Stwierdzenia farmaceutyczne dotyczące skuteczności i bezpieczeństwa szczepionek są sfabrykowane.

Opierając się na dotychczasowych informacjach, szczepionki covid są znacznie bardziej szkodliwe dla zdrowia niż inne opracowane wcześniej.

Brak zatwierdzenia przez FDA tym bardziej podkreśla zagrożenie, jakie stwarzają.

Dlatego nikt, kto chce chronić i zachować zdrowie, nie powinien się do nich zbliżać.

Ryzyko wcześniejszej czy późniejszej szkody jest przytłaczające, zwłaszcza w połączeniu z innymi lekami.

Wszystkie zawierają składniki, które mogą być szkodliwe dla zdrowia.

Zamiast chronić zdrowie publiczne, rządy USA, Zachodu i innych krajów wspierają Big Pharmę – bez względu na zagrożenia, jakie stwarzają toksyny w ich lekach.

Kilka dni wcześniej znana chirurg kręgosłupa / była prezes Stowarzyszenia Amerykańskich Lekarzy i Chirurgów, dr Lee Merritt, nazwała szczepionki covid „uzbrojoną medycyną”, dodając:

Te eksperymentalne szczepionki to „biologicznie zmanipulowana broń biologiczna”.

Kiedy „ktokolwiek” kwestionuje ich bezpieczeństwo, jest „cenzurowany”.

„Przez lata mieliśmy wiele broni biologicznej, a tą, która bardzo mnie martwiła, była ospa”.

„Ale większość z tych broni biologicznych była albo trudna do rozprzestrzeniania, albo była dla nich terapia”.

„Istnieje wiele dowodów na to, że koronawirus jest naturalnie występującym bardzo łagodnym wirusem, który nawet nie powoduje przeziębienia u większości ludzi, ale co najwyżej zwykły katar”.

„Jeśli mamy teraz wojnę biologiczną w ramach tej wielowymiarowej wojny, to jeśli mamy lekarstwo w zanadrzu, to nie mogą terroryzować nas wirusami i to jest ważne, ponieważ… (szczepionka) nie zapobiega przenoszeniu choroby jak sami przyznają.”

Żadne szczepionki nie są potrzebne w przypadku zakażenia wirusem grypy sezonowej, któremu zmieniono nazwę.

Merritt podkreśliła, że „szansa na przeżycie” i wyzdrowienie z „wirusowej grypy” przekracza 99,9%.

Kiedy zostajesz zaszczepiony na COVID, „nie dostajesz szczepionki” – wyjaśniła Merritt.

To, co jest wstrzykiwane, zmienia ludzki kod genetyczny, przekształcając osoby zaszczepione w organizmy zmodyfikowane genetycznie.

Szkody są nieodwracalne. Będą się pojawiać stopniowo w czasie, co ostatecznie może poważnie zaszkodzić milionom lub potencjalnie miliardom ludzi.

Merritt podkreśliła, że gdyby zagraniczny przeciwnik chciał zastosować broń biologiczną wobec Stanów Zjednoczonych, niebezpieczne szczepionki mRNA przeciwko covid byłyby „doskonałą bronią binarną”.

Rada dr Merritt: uwolnienie się od tego, co się dzieje, jest „łatwe”.

„Wyłącz telewizor (…) zdejmij maskę”. Wróć do normalnego życia, jak poprzednio.

Ignoruj niebezpieczną dla zdrowia, zatwierdzoną przez państwo, mnożoną przez Wielkie Media propagandę proszczepionkową.

Merritt nie jest sama. Tysiące lekarzy i naukowców na całym świecie ostrzegało przed stosowaniem eksperymentalnych szczepionek przeciwko covid.

Nie są bezpieczne, nie chronią i stwarzają ogromne zagrożenie dla zdrowia, jeśli są używane zgodnie z zaleceniami.

Bioweaponized Covid Vaccines, Stephen Lendman, February 5, 2021

_________________________

Wybrane artykuły tego samego autora:

High Risk of Harm to Health from Covid Vaxxing, Stephen Lendman, February 2, 2021

Covid Vaccines Cause Illness and Death, Stephen Lendman, January 15, 2021

Big Pharma’s Hazardous to Health Covid Vaccines, Stephen Lendman, December 10, 2020

_________________________

###

Alarmujące wiadomości. W Niemczech parlament (Bundestag) ratyfikował 29 stycznia 2021 r. realizację Agendy ID2020.

Jest to scentralizowany, generalny, elektroniczny zbiór danych każdego obywatela, do którego miałaby dostęp każda agencja rządowa, policja – a być może także sektor prywatny.

Obejmuje wszystko, co wiadomo o pojedynczym obywatelu, teraz do 200 punktów informacji, a prawdopodobnie więcej w miarę upływu czasu, od konta bankowego po nawyki zakupowe, dokumentację zdrowotną (oczywiście kartę szczepień), skłonności polityczne, i prawdopodobnie nawet twoje nawyki randkowe i inne wpisy z twojej prywatnej sfery.

Agenda ID2020 została zaprojektowana przez Billa Gatesa w ramach „pakietu szczepień”. Jest wspierany przez Fundację Rockefellera, Accenture, WEF i GAVI (Global Alliance for Vaccines and Immunization, obecnie zwane po prostu Vaccine Alliance), również stworzoną przez Gates’a (2001), z siedzibą główną w Genewie w Szwajcarii.

GAVI znajduje się obok WHO. GAVI nazywa się partnerstwem publiczno-prywatnym.

Część publiczna to WHO oraz szereg krajów rozwijających się.

Partnerami prywatnymi są oczywiście firmy farmaceutyczne, tj. m.in. Johnson & Johnson, GlaxoSmithKline, Merck & Co. (…) oraz Fundacja Billa i Melindy Gatesów.

Niemiecka pozarządowa Komisja ds Koronawirusa, składająca się z setek lekarzy, wirusologów, immunologów, profesorów uniwersyteckich – i prawników, w tym dr Reinera Füllmicha, współzałożyciela Komisji, ma szczególne obawy, że obecne szczepionki covid (Pfizer, Moderna), mogą zawierać nanocząstki, które mogą być dostępne dla promieniowania elektromagnetycznego, tj. m.in. 5G i kolejne 6G.

To jest dokładnie to, co przewidziano w projekcie Agendy ID2020, w której Bill Gates i GAVI odegrali główną rolę, a w takim przypadku ID2020 może być wszczepiony szczepionką i być zdalnie dostępny przez komputery, roboty lub algorytmy przystosowane do EM (patrz w języku niemieckim „Wirkungsweise und Gefahren der aktuellen Corona-Impfungen in Deutschland mittels mit Nanopartikeln umhüllter mRNA-Impfstoffe – Corona Ausschuss Germany 37th Conference” (31 stycznia 2021)

Przyjęcie Agendy ID2020 nadal wymaga zatwierdzenia przez Radę Federalną Niemiec, ale jest niewielka szansa, że Rada ją odrzuci.

Agenda 2020 w Szwajcarii

Podobnie w Szwajcarii Agenda ID2020 – to całkowicie elektroniczny identyfikator – łączący wszystko ze wszystkim, co dotyczy każdego obywatela, zostanie poddany powszechnemu głosowaniu 7 marca 2021 r.

I to nie wszystko, rząd Szwajcarii chce zlecić zarządzanie Agendą ID 2020 sektorowi prywatnemu – niewiarygodne!!! – Wyobrażasz sobie bank lub firmę ubezpieczeniową zajmującą się (i handlującą) twoimi danymi!!! – Wyobraź sobie, co się stanie z twoimi danymi osobowymi – nie do pomyślenia.

W dłuższej perspektywie – kto wie kiedy – jak przewidział Bill Gates, właściwości elektronicznego dowodu osobistego – tj. pole elektromagnetyczne (EMF) – zostanie wszczepione do twojego ciała, albo wraz ze szczepionką – być może już dzieje się to w przypadku szczepień na covid, albo oddzielnie w postaci wstrzykiwanych nanoczipów.

Wczesne próby przeprowadzono w połowie ubiegłego roku w klasach szkolnych w odległych wioskach Bangladeszu.

Ponieważ zadowoleni z siebie Szwajcarzy są tym, czym są, jest bardzo możliwe, jeśli nie prawdopodobne, że propozycja rządu zostanie przyjęta 7 marca. Wtedy co?

Czy to początek przyjęcia w pełni zdigitalizowanej Agendy ID2020 w Europie, na świecie?

A może inne kraje UE już po cichu i potajemnie – bez zadawania pytań – przewidziały umieszczenie Agendy ID2020 w swojej konstytucji.

Więcej informacji na temat Agenda ID 2020 – patrz poniżej.

The Coronavirus COVID-19 Pandemic: The Real Danger is “Agenda ID2020”

By Peter Koenig, April 26, 2020

Kiedy każdy mieszkaniec planety – według Billa Gatesa – ponad 7 miliardów, dostanie chip identyfikacyjny, kontrola ze strony małej elity globalistów będzie bliska całkowitej.

Dzięki polu elektromagnetycznemu i falom elektromagnetycznym 5G / 6G umożliwiającym wprowadzanie i dostęp do danych w twoim ciele – kontrola nad każdą osobą jest prawie zakończona. „Prawie” odnosi się do planowanego dostępu do fal mózgowych.

Ma to się dziać za pośrednictwem Brain Computer Interface (BCI), zwanego Neurolink (https://neuralink.com/) – opracowanego przez Elona Muska. (zobacz wideo)

Przedstawia to interfejs fal elektronicznych z ludzkim mózgiem, który do tego czasu zostanie przekształcony w pole elektromagnetyczne (EMF), aby mógł odbierać cyfrowe polecenia, które wpłyną na nasze zachowanie, lub by można je było wyłączyć – R.I.P. – co może być najwygodniejsza dla Globalnej Kliki.

Nie pozwólmy na to.

Implanted “Vaccine Package” ID: Germany’s Parliament Has Ratified GAVI’s Digital “Agenda ID2020”, Peter Koenig, Global Research, February 03, 2021

_________________________

###

Prawo zdrowotne w hiszpańskiej Galicji obejmie obowiązkowe szczepienia

Reforma galicyjskiego prawa zdrowotnego, którą Partia Ludowa zarejestrowała w galicyjskim parlamencie, obejmuje możliwość zmuszenia ludności do szczepień.

Jeśli odmówią, administracja może nałożyć kary w wysokości od 1000 do 60 000 euro, w zależności od wagi konsekwencji, jakie odmowa może mieć dla zdrowia publicznego.

Rozporządzenie, zgodnie z obietnicą Alberto Núñeza Feijóo, wejdzie w życie w lutym. Miesiąc wcześniej Ministerstwo Zdrowia ma nadzieję na pierwsze szczepionki przeciwko koronawirusowi, choć, jak powiedział niedawno Salvador Illa, hiszpański minister zdrowia, eksperci doradzają, by nie było to obowiązkowe.

Przy całkowitym przemilczeniu w mediach, w Galicji ma zostać przyjęta propozycja zmiany ustawy o zdrowiu publicznym 8/2008 z dnia 10 lipca, która następnie zostanie narzucona pozostałym wspólnotom autonomicznym.

  • Poddanie się obowiązkowym szczepieniom.
  • Poddanie się testom PCR
  • Poddanie się przymusowej hospitalizacji
  • Zatrzymywanie ludności cywilnej w ośrodkach izolacyjnych, które już powstają w tym celu
  • Zamknięcie przedsiębiorstw i zajęcie majątku
  • Zawieszenie cywilnych zajęć rekreacyjnych i kulturalnych
  • Śledzenie i monitorowanie komputerowe obywateli
  • Zatrzymywanie osób lub grup podejrzanych o „niebezpieczne” działania
  • Kontrola i zarządzanie ośrodkami socjalnymi
  • Kontrola i zarządzanie ośrodkami socjalnymi przez pracownika rządowego

Spain’s Galician Health Law Includes Mandatory Vaccination, Merran Laginestra, Global Research, February 05, 2021

_________________________

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!