Płaskoziemcy czy ludzie racjonalni? Nowa covidowa rada Prezydenta Dudy

Siecią 5G dotarła do nas wiadomość, że prezydent Duda powołał kolejną radę. „Nowe ciało doradcze” ma się nazywać Rada ds. Ochrony Zdrowia. Według jednych nazwa jest sztampowa, według innych orwellowska.

Patrząc na nazwiska osób powołanych przez Dudę jestem pełen najgorszych przeczuć. Ogromna cześć powołanych udzielała się przedtem w Narodowej Radzie Rozwoju i była aktywna propagandowo.

MYŚLĘ, WIĘC weryfikuję

Ludzie rozumni i wykształceni, a takimi mienią się powołani przez prezydenta „specjaliści”, mieli wystarczająco dużo czasu, aby sprzeciwić się aktualnie panującemu bezprawiu oraz zbrodniczym praktykom polegającym na zamknięciu placówek medycznych. W taki właśnie sposób uśmiercono wielu niecovidowych Polaków, odmawiając im niezbędnych zabiegów, operacji, diagnostyki, hospitalizacji. Jest to fakt bezsporny, któremu zaprzeczają tylko degeneraci lub głupcy.

Człowiek rozumny poznaje po owocach, dokonując oceny dotychczasowych skutków zbrodniczej walki z pandemią. Walka ta przypomina walkę o pokój, którą toczono w czasach komunizmu. Walcząc o pokój wymordowano wielu niewinnych ludzi.

Czy ktoś z powołanego grona zaprotestował kiedykolwiek przeciwko:

  • Fałszywym testom PCR
  • Fałszowaniu danych dotyczących liczby zachorowań i zgonów
  • Fałszywemu przypisaniu zgonów niecovidowych do zgonów pandemicznych
  • Braku odpowiedniego leczenia infekcji skutecznymi metodami w oparciu o następujące preparaty: amantadynę, hydroksychlorochinę
  • Dopuszczeniu do użytku nieprzebadanych preparatów szczepionkowych

Nie będę opisywać poszczególnych członków nowej rady. Jestem pewien, że część nazwisk spowoduje u osób dobrze zorientowanych moralne mdłości. Czy doradca Ruchu Palikota popierający aborcję ma odpowiednie kwalifikacje etyczne? Wygłoszona przez Dudę przy tej okazji deklaracja dotycząca szczepionek kolejny raz  potwierdza, że socjaliści z PiS są w stanie podporządkować Polskę najbardziej plugawym trendom globalnego zamordyzmu.

__________________________________________________________________________________________________________

O autorze: CzarnaLimuzyna

"Tylko prawda jest ciekawa". Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych".