A kiedy my?

Nie było nonsensów typu ‘lewica kontra prawica’ – wszyscy Holendrzy zgadzają się, że izolacja ludzi przed chińskimi zarazkami nie ma sensu i jest pogwałceniem praw człowieka.

W menu na dziś przykład jak Holendrzy poradzili sobie z godziną policyjną. Jej wprowadzenie zdawało się być li tylko i wyłącznie ‘treningiem’ w przyzwyczajaniu społeczeństwa do reżimowych warunków życia. Dzięki wspólnemu wysiłkowi i pomocy sądów atak został odparty. Ale to tylko kwestia czasu gdy pojawi się nowy ‘pomysł’ rządzących.

Zapraszam do lektury.

________________________***________________________

© Natural News

 

Sąd w Hadze orzekł, że holenderskie koronawirusowe lockdowny są „bezprawnym, daleko idącym naruszeniem”

Najwyższy sąd w Hadze wydał „szokujący” wyrok potępiający Holandię za szeroko zakrojone ograniczenia dotyczące godziny policyjnej w związku z Covid-19.

Wspomniane ograniczenia „muszą zostać natychmiast zniesione”, stwierdził sąd, ponieważ stanowią nadużycie władzy, które narusza swobodę przemieszczania się i zgromadzeń.

Decyzja ta zapadła po tygodniach zaciekłych protestów w całej Holandii, kiedy Holendrzy zgodnie – gdybyśmy tylko mieli taką jedność tutaj w Stanach Zjednoczonych [a my tutaj w Polsce -tłum.] – powiedzieli ich rządowi ‘Dość!’.

Oficjalne orzeczenie sądu wyjaśnia, że ​​powoływanie się na narodową ustawę o nadzwyczajnych uprawnieniach władzy cywilnej w celu wprowadzenia krajowej godziny policyjnej jest nieuzasadnione i nie będzie tolerowane.

Tylko w „bardzo pilnych i wyjątkowych okolicznościach” holenderski rząd może obejść normalne kanały legislacyjne – ale chiński wirus się nie kwalifikuje.

„Godzina policyjna jest daleko idącym naruszeniem prawa do swobodnego poruszania się i prywatności oraz (pośrednio) ogranicza m.in. prawo do zgromadzeń i demonstracji” – zapowiedział sąd.

„Sędzia w pierwszej instancji orzekł, że wprowadzenie godziny policyjnej nie wiąże się ze szczególną koniecznością wymaganą do skorzystania z [ustawy]”.

Sąd dodał, że rząd holenderski miał dużo czasu na ustalenie godziny policyjnej w ramach normalnego procesu legislacyjnego, ale zamiast tego zdecydował się nadużyć uprawnień nadzwyczajnych.

„Wykorzystanie tego prawa do wprowadzenia godziny policyjnej nie jest zgodne z prawem” – stwierdził sąd.

Holandia ma więcej wolności niż Stany Zjednoczone

Raporty wskazują, że nieistniejąca obecnie godzina policyjna w Holandii była jedną z najbardziej drakońskich w Europie. Od 23 stycznia obywatelom Holandii nakazano pozostać w domach w godzinach od 21:00 do 4:30.

Osoby naruszające prawo były narażone na wysokie grzywny, a ograniczenia pierwotnie miały obowiązywać do 2 marca. Dzięki orzeczeniu sądu zostały one unieważnione znacznie wcześniej.

Gdyby godzina policyjna pozostała w mocy, tylko osoby z nagłymi wypadkami medycznymi lub „niezbędnymi” zawodami miałyby możliwość przebywania poza domem w tych wyznaczonych godzinach.

Kiedy po raz pierwszy wprowadzono godzinę policyjną, Holendrzy zgromadzili się tysiącami, aby przeciw temu zaprotestować. Nie było nonsensów typu ‘lewica kontra prawica’ – wszyscy Holendrzy zgadzają się, że izolacja ludzi przed chińskimi zarazkami nie ma sensu i jest pogwałceniem praw człowieka.

Fundacja Virus Truth również złożyła pozew, co skłoniło sąd w Hadze do podjęcia działań. W przeciwieństwie do Stanów Zjednoczonych, gdzie Amerykanie siedzą i nic nie robią, podczas gdy ich prawa są miażdżone, Holendrzy szybko zdusili to w zarodku.

„Walczymy o zachowanie demokratycznego państwa konstytucyjnego, w którym nasze dzieci wciąż mają możliwość swobodnego rozwoju i życia zgodnie z własnymi przekonaniami i opiniami” – wyjaśnia Fundacja Virus Truth na swojej stronie internetowej.

Należy zauważyć, że bezprawna godzina policyjna była pierwszą, jaka została nałożona na Holandię od czasu II wojny światowej. To jest jeden z powodów, dla których spotkało się to z masowym sprzeciwem opinii publicznej.

Demonstranci podkreślali, że Holandia nie jest w stanie wojny ani nie jest zagrożona inwazją. W związku z tym nie ma uzasadnionego powodu, aby zamykać wszystkich w swoich domach.

„Szatańska narracja upada” – napisał jeden z komentatorów na Zero Hedge. „Zacznijcie grozić swoim burmistrzom, politykom i wszystkim, którzy wymuszają te bzdury”.

Im mocniej będą wymuszać tego g… , tym ostrzejsza będzie reakcja” – napisał inny. „Obudzili całą planetę swoim pokręconym oszustwem. Nie ma wystarczających środków, aby zapłacić każdemu za śpiewanie do kotleta (…). Lepiej, żeby ci globaliści zabili wszystkich teraz, albo koniec tej gry”.

Hague court declares Dutch coronavirus lockdowns “illegitimate, far-reaching violation”, Ethan Huff, 23/02/2021

 

Uzupełnienia:

“Far-Reaching Violation”: Dutch Govt Ordered To Lift ‘Illegitimate’ Pandemic Curfew By Hague Court, Tyler Durden, Feb 16, 2021

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!