Właśnie obmywa nas trzecia fala bezprawia i niesprawiedliwości wraz z odmianą bretońską

 

Francuskie Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowej odmianie koronawirusa, odkrytej u 80 pacjentów w jednym z bretońskich szpitali. Jak podają francuskie władze, nowy wariant nie jest wykrywany w masowo stosowanych testach.

Na tę wiadomość bardzo pozytywnie zareagowali producenci napojów typu coca-cola, w których to dotychczasowe testy masowo wykrywały SARS-CoV-2.

Pomimo tego że nowa odmiana nie jest wykrywana przez testy zaniepokojeni są konsumenci popularnej fasolki po bretońsku. Wcześniej szok przeżyli koneserzy wyrobów kulinarnych z kaczki. Z powodu kolejnego ataku wirusa ptasiej grypy zostaną wybite kaczki w niektórych hodowlach. Równolegle trwają prace nad konstrukcją nowego skutecznego testu, który pozwoli wybić całą hodowlę norek w Polsce.

Kiedy szczepionka na odmianę bretońską?

Surferzy, którzy wykorzystali pierwszą i drugą falę już się szykują. Czy to oznacza, że po pierwszym “wyszczepieniu bydła” ruszy kolejna, druga tura “wyszczepiania”? Zgodnie z założeniami plandemii wprowadzenie na rynek nowego preparatu covidowego lub jego wersji zmodyfikowanej przewidziane jest na rok 2022.

Myślę, że Unia (UE) nie powinna czekać, a co za tym idzie pierwszy skuteczny preparat covidowy pojawi się w krajach członkowskich już w tym roku.

Zgryzliwy Komentator

 

O autorze: Redakcja