Wniosek o podział srebrników wysłany do Komisji Europejskiej

Nowy Ład

Wniosek wysłany!

– krzyczy tytuł witryny służebnej wobec jedynej, chwilowo słusznej lewicy z PiS.

Już wkrótce UE wprowadzi do polskiej stajni Augiasza nowego konia trojańskiego o wartości 58 miliardów euro, w tym 34,2 miliardów pożyczek do zwrotu plus odsetki. Koń zostanie rozebrany przy aplauzie głupców, a potem prawie wszystko powędruje do koryta. „Porozumienie ponad korytami.„ Puenta posła Konfederacji oddaje doskonale charakter tego geszeftu.

„Zdradzieckie mordy” wytargowały za kolejną zdradę polskich interesów 58 miliardów. Gdzie tu zdrada? Zdradą jest równoczesna zgoda na unijny zarząd, który będzie decydować o realizowanych projektach na terenie Polski (zielonych i „tenczowych”) oraz prawo do ustanawiania unijnych podatków. Pieniądze mają być oficjalnie przyznane Polsce, w rzeczywistości nowe koryto będzie skonsumowane przez znajomych królika w ramach obsługi marksistowskich projektów.

“To droga do nadrobienia zaległości dzielących nas od Zachodu Europy”… czytam wynurzenia tępej gawiedzi na Facebooku.

Tymczasem Wiosna. Globalne ocieplenie. Największym ociepleniem, które się dokonuje realnie w tej chwili jest ocieplanie wizerunków zwykłych  zdrajców.

Dziś w Sejmie sojusz lewicy z lewicą ma głosować nad ratyfikacją decyzji Rady Europejskiej z grudnia ub.r. w sprawie zwiększenia zasobów własnych Unii kosztem zmniejszenia zasobów własnych Polski (nowe globalne podatki ustanawiane poza Polską i obciążające w niedalekiej przyszłości nasz budżet).

Bez ratyfikacji nie będzie żadnych pieniędzy

“Ratyfikacja jest niezbędna do uruchomienia wypłaty”. Prosty mechanizm, nieprawdaż? Innymi słowy, używając propagandowego sloganu: Nowy Ład.

________________________________________________________________________________________________________

Suplement dla inteligentnych inaczej: ratyfikacja oznacza zrzeczenie się suwerenności w obszarze fiskalnym i finansowym

  • Delegacja prawa nakładania podatków przez instytucje zewnętrzne,
  • Polska ma spłacać zaległości dłużne innych państw w momencie ich bankructwa lub kryzysów finansowych,
  • Emisja papierów wartościowych dokonana przez inny podmiot niż  NBP,
  • Dług powyżej 60 proc. PKB.

.

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". "Tylko prawda jest ciekawa". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.