Obnażenie stanu umysłu “polaków”

Witam.

„Posłuchajcie wy, którzy zbyt często uskarżacie się, że będąc w ojczyźnie, jesteście na wygnaniu. Ojczyzna już do nas nie należy, lecz do tego kto nad nami panuje. Użalacie się a nie wiecie, że to – w porównaniu z tym, co was czeka w przyszłości – jest jak kropla octu zmieszanego z wodą w porównaniu z odurzającym kielichem, jaki daje się skazańcom, a który wiecie o tym jest bardziej gorzki niż wszelki napój”.

„Jest tylko jeden Bóg! Jednak wielu Go nie zna, inni znają Go źle. Gdyby Go dobrze znali, byliby braćmi i nie byłoby niesprawiedliwości, nienawiści, oszczerstw, zemst, rozwiązłości, kradzieży i zabójstw, cudzołóstw i kłamstwa”.

Pewnie się Państwo będziecie zastanawiać, skąd pochodzą te cytaty? Cóż. Kto będzie chciał, ten wyszuka, pozna i autora i źródło.

Dlatego staję na tym samym stanowisku, co p. Ścios: „jedyną nadzieją na otrzeźwienie, będzie narodowa tragedia, wojna, kataklizm i szok, który wstrząśnie milionami”. Nie jest już możliwe inną drogą przywrócić Mądrość wśród tej zgrai. Rozważałam to już na wszelkie sposoby i… i zastanawiałam się, czemu to tak NIE IDZIE?!!! Na nic się nie przyda wzdychanie za Wielka Lechią i odwoływania się do pochodzenia przodków upartych, walecznych, że taka krew płynie szlachetna pierdu pierdu! Na nic wzdychanie do „Pokolenia Kolumbów”. To pokolenie było wychowywane w miłości do Ojczyzny! To pokolenie było tak wychowywane, że jak przyjdzie zagrożenie Ojczyzny, to trzeba oddać życie.

Pokolenia IIIRP… to pokolenie ma problemy z zapamiętaniem wzoru na sześcian, wtłoczenia do mózgu ile to jest 2 do potęgi trzeciej… że to nie jest kur… 6!!! Nie wierzycie to zapytajcie. To że jest pokoleniem z nadwagą/ otyłością szkoda już pisać. Test Coopera – w założeniu to ma być 12 min bieg… 50 metrów biegu i… dalej ledwie że dają radę przespacerować z kolką w dupie! Tak wygląda wynik testu 80% testowanych. Wśród chłopców 10-15 lat to MASAKRA! Z takiego „Pokolenia Kulfonów” może wyrosnąć jedynie pokolenie schorowanych… salonowych mopsów.

Ludność zamieszkująca terytorium IIIRP w 90% nie zna Boga lub zna Go źle. To samo dotyczy hierarchów i kapłanów. Zakonnicy – misjonarze z Polski wyjeżdżają ewangelizować na krańce świata. Po co? Jak na terenie IIIRP jest syf i gnój duchowy tak skondensowany, że niewiele już brakuje do rozwydrzonego, zbydlęconego Zachodu. I bardzo dobrze, że jednemu misjonarzowi, co się skarżył, że na Ukrainie czy gdzieś w Kazachstanie go nie słuchają… jeden tamtejszy słuchacz mu wywalił: „Co nam bzdecisz o wolności i mądrości jak twoi rodacy od dziesiątek lat, co chwile wybierają komuchów!” Bęg! Bęg! Brzdęk!

„Walą” Suplikacje o ustanie pandemii, o oddalenie korona wirusa ale żaden nie wyjdzie z monstrancją poza wrota kościoła… by błagać Boga o przebaczenie, o nawrócenie ludu i o ratunek dla ich dusz. Stąd lud nadwiślański pokonał nawet „barierę krew –mózg” a więc nienawiść do PIS… tzn. strach przed rozchorowaniem się truchła i wizja śmierci zagnała ich jak barany do przyjęcia preparatu o składzie, który jedynie Bóg raczy znać. Strach, strach, strach! Przecieram oczy ze zdumienia i nie mogę uwierzyć jak większość tubylczej ludności umiera… wcale nie na korona wirusa ale ze strachu, że śmierć zagląda w ślepia, że przyjdzie umierać o oni przecież właśnie po SPA, po siłce, po zażyciu ton suplementów diety, witaminek srinek!

Lud, który by spełnić marzenia wyjazdu za granice na wakacje, gotów dać sobie wpuścić substancję…ehhh. Jakże może takich cudoków obchodzić sprawa smoleńska? Przecież ich ani materialnie, ani familijnie nie drasnęło. Może gdyby katastrofa smoleńska oznaczała pozbawienie możliwości korzystania z Wi-Fi, internetu, FB… pokazania największej głupoty na TIK TOKU to jeszcze może… może… bo by zacisnąć gały na prawdę, przeszli by jeszcze na SB radio i walkie-talkie.

I o jakim upokorzeniu można mówić? Upokorzyć można człowieka, który ma minimum honoru i godności, a takich „prostowników”? Phii te rządowe spryciarze wiedzą…
Tylko, czemu w tym całym gównianym kotle to sprawiedliwi są skazani na nędzne życie przez tych… :( To jest niesprawiedliwe!

O autorze: JAM