A jednak to zrobili. Akcja propagandowa szczepień dokonywanych na dzieciach rozpoczęta

Dla ludzi, którzy zbrodniczym lockdownem w Służbie Zdrowia spowodowali śmierć 130 tys. osób, nie ma już obszarów zakazanych.

Z informacji przekazanych przez agendę NWO w Polsce wynika, że w czerwcu w szkołach ruszy akcja dezinformacyjna na temat preparatów covidowych używanych do tzw. szczepień. Dziś zostaną wystawione pierwsze skierowania, które umożliwią zapisanie się na wszczepienie materiału RNA. Według opinii wielu lekarzy i specjalistów, cenzurowanych i zakrzykiwanych przez dzisiejszych kontynuatorów spuścizny Goebbelsa, szczepienia dzieci preparatem rekomendowanym przez Big Pharmę mogą spowodować groźne powikłania, lecz przede wszystkim nie mają one żadnego uzasadnienia medycznego. Wbrew propagandzie dzieci nie chorują i nie transmitują wirusa.

Jedne z wielu twarzy “kampanii propagandowej covid -19/TVN24/

 

Informacja stworzona do gromadzenia danych w komentarzach i suplemencie wpisu dotyczących prawdziwych informacji o tzw. szczepionkach.

Nowoczesny Cud czyli coś dla rodziców

***

Od dawna wiemy, że białko kolca jest białkiem patogennym. To toksyna. Może spowodować uszkodzenie naszego ciała, jeśli dostanie się do krążenia

Prof. Byram Bridle

profesor wirusologii i immunologii na Uniwersytecie Guelph w Kanadzie.

Popełniliśmy błąd. Nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy aż do teraz, myśleliśmy, że białko kolca jest świetnym antygenem docelowym. Nie wiedzieliśmy, że białko kolca jest toksyną i jest białkiem chorobotwórczym. Kiedy więc szczepimy ludzi, szczepimy ich toksyną.

Teraz mamy jasne dowody na to, że szczepionki, które mają stymulować nasze ciała, mięśnie lub komórki mięśnia naramiennego do wytwarzania tego białka, dostają się do krwiobiegu. Kiedy dostanie się do krwiobiegu, białko kolca może wiązać się z receptorami znajdującymi się na naszych płytkach krwi i komórkami wyścielającymi nasze naczynia krwionośne. Kiedy tak się stanie, może wywołać jedną z dwóch rzeczy. Może to spowodować zlepianie się płytek krwi, co może prowadzić do zakrzepów krwi. Właśnie dlatego widzieliśmy zaburzenia krzepnięcia związane z tymi szczepionkami. Może również powodować krwawienie. I oczywiście serce jest zaangażowane. Jest ważną częścią układu sercowo-naczyniowego. Dlatego widzimy problemy z sercem. Białko może również przekraczać barierę krew-mózg i powodować uszkodzenia neurologiczne. Dlatego często występuje w mózgu nawet w śmiertelnych przypadkach zakrzepów krwi. Wątpliwe są również informacje z badania, które nie zostało jeszcze przyjęte do publikacji. Próbowali wykazać, że przeciwciała zawarte w szczepionce są przenoszone przez mleko matki. Pomyślano, że to może być dobre, ponieważ zapewni dziecku pasywną ochronę. Nieumyślnie odkryli jednak, że szczepionki, szczepionki informacyjne RNA, są w rzeczywistości przenoszone przez mleko matki w celu dostarczenia samego wektora szczepionki do niemowląt karmionych piersią. Więc, co to znaczy? Cóż, wiemy, że białko kolce dostaje się do krwiobiegu…

link do artykułu /aktualne poglądy/

_____________________

professor Byram Bridle / rok temu /maj 2020/

 

 

O autorze: Redakcja