Nie pijcie Coca Coli…pijcie Kroplę Beskidu…

Dziś pragnę zwrócić Szanownych uwagę na ciekawostkę związaną z piłkarzem Ronaldo, który ponoć miał olać Coca Colę, aby wypromować wodę. Zwróćcie uwagę jak popierdol*ny jest rynek, gdzie człek, który coś osiągnął w życiu miałby wpływ na fakt, że po jego wypowiedzi koncern Coca Cola miał stracić kilka miliardów dolarów.
A nie…czekajcie, powinniście już łapać, że każdy kto by zaszkodził pejsatemu koncernowi nie tylko stracił by karierę, ale może i życie. Ronaldo żyje, więc trzeba poszukać drugiego dna.
Otóż koszerne kartele już od dawna walczą o to, aby woda jako towar o bardzo niskiej cenie według nich trafiła na giełdę.
Korporacja Nestlé od wielu lat usilnie pracuje, aby woda jako towar trafiła na giełdę, ponieważ woda, to towar, na którego zapotrzebowanie jest niezmienne i stałe. Ktoś może zrezygnować z picia “odrdzewiacza”, czyli wyrobów Coca Colo podobnych, ale nigdy nie zrezygnuje z picia zwykłej wody…do czego namawia Ronaldo…
Oczywiście korporacje robią to tylko i wyłącznie z pobudek tzw “oszczędzania wody” i “dbania o podstawowe prawa człowieka” ha ha ha…natomiast prawda jest taka, że wspomniana przeze mnie korporacja na przykład w Sacramento w Kalifornii zabutelkowała i sprzedała z ogromnym zyskiem niemal całą wodę z wodociągów…olewając zupełnie fakt, że w tym czasie trwała susza.
Jedynym rozsądnym krajem w Europie, który realnie dba o interesy mieszkańców jest Słowenia, która w konstytucji zawarła zapis, że cała woda na tym terytorium należy do narodu słoweńskiego (nie mylić ze Słowacją).
Co robi u nas pisowska kamaryla? Ano powołuje Gospodarstwo Wody Polskie, nadając mu status prawny, kataloguje wszystkie wody na terytorium Rzeczypospolitej. Po co?
Po to, aby je można było kiedyś sprywatyzować…czytaj sprzedać za 10 procent wartości jakiejś korporacji. Uwaga… nawet wodę, którą sobie odkryłeś pocieszny człeku na swoje działce i za którą niedługo będziesz płacił, bo tego chcą te właśnie korporacje, o których wspominam.
No dobra, wracając do “wywrotowego” czynu Ronaldo…otóż trzeba zapytać ile skasuje od koncernów za taką wrzutkę piłkarz Ronaldo? Straci Coca Cola, ale tak naprawdę zyska…moda na picie wody dla zdrowotności zbliża się i będzie promowana niedługo przez wszystkich cwelebrytów.
Zbliżają się potężne żniwa koncernów…
Dla wyjaśnienia mema…Kropla Beskidu należy do koncernu Coca Cola…miłego dnia

O autorze: trybeus

Kogut polski, niekoszerny, heteroseksualny, rasa górska ...