Mój coming out: Jestem Antyterrorystą

Każda epoka ma SWOJE ZWYCZAJE, a jednym z nich, mocno już utrwalonym, jest ”wychodzenie z szafy” znane jako coming out – ujawnienie własnej dezorientacji moralnej lub dolegliwości chorobowej. Polega to na tym, że co jakiś czas, ktoś ogłasza, że jest nienormalny i robi obrzydliwe rzeczy. Coś co kiedyś było przyczyną wstydu i zażenowania, dziś w „nowej normalności” stało się modą.

„Normalni inaczej” nie walczą już o tolerancję dla patologii, lecz o dominację.

„Kradnący inaczej” ogłosili właśnie “Nowy Ład”.

„Nienawidzący inaczej” co chwilę piętnują kogoś normalnego.

Oczywiście, wiadomym jest, że: „Normalni inaczej” zachowują się nienormalnie, „Kradnący inaczej” nie kradną inaczej, lecz tak samo, a „Nienawidzący inaczej” nienawidzą podobnie jak kiedyś nienawidzili wyznawcy Hitlera lub Stalina.

Nie jestem obywatelem- poddanym opisanej przeze mnie epoki, którą nazwałem kiedyś epoką mózgu łupanego. Moje wyjście z szafy jest inne:

Jestem Antyterrorystą. Antyterrorystą szczepionkowym

W epoce nowej normalności, na samym początku wdrażania nowego totalitaryzmu ludzie są terroryzowani w stary sprawdzony sposób: za pomocą słów. Dlatego jako antyterrorysta szczepionkowy również reaguję w ten sposób.

Być może nie wypada mi poniżać się, wchodząc w polemikę z kimś w pokroju „ministra śmierci”, Niedzielskiego, który jest obłożony anatemą przez Grzegorza Brauna, ale na pewno wypada i jest nawet wskazane, abym zadał kłam jego bredniom rozpowszechnianym w formie szczepionkowego terroryzmu. Domyślam się, że ewentualnej polemiki pan od pandemii nie udźwignąłby intelektualnie i merytorycznie. Panu Niedzielskiemu mogę polecić kilku lepszych ode mnie specjalistów: psychologa, obrońcę z urzędu oraz do ostatecznego rozstrzygnięcia, nie kastowego, ale prawdziwego polskiego Sędziego.

Jako Antyterrorysta szczepionkowy na podstawie dostępnej mi wiedzy zawartej w licznych publikacjach twierdzę, że:

preparaty covidowe nazywane szczepionkami

  • nie zapobiegają transmisji wirusa
  • nie zapobiegają zakażeniom
  • nie wykluczają ciężkiego przebiegu choroby
  • nie wykluczają zgonu “osoby zaszczepionej”

Wszelkie próby zastraszenia mnie, wymuszenia na mnie decyzji szkodzącej mojemu zdrowiu potraktuję jako działania przestępcze.

Model Citizen/2020/YT

 

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

"Tylko prawda jest ciekawa". Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych".