Po trzeciej dawce ważność paszportu niewolnika zostanie przedłużona o rok

Jako Rada Medyczna podjęliśmy decyzję o zarekomendowaniu podawania trzeciej dawki szczepionki przeciw Covid-19 seniorom, osobom z chorobami przewlekłymi oraz personelowi medycznemu.

Informację podał członek Rady dr Konstanty Szułdrzyński, który swego czasu (2020) pomylił się w ocenie bezpieczeństwa i skuteczności “szczepionek”.

Najprawdopodobniej jeżeli ktoś zdecyduje się przyjąć trzecią dawkę, to ważność jego paszportu zostanie wydłużona o rok. Póki co nie dezaktualizują się obecne paszporty, choć od początku mają ograniczoną ważność. /rmf24.pl/

Poziom przeciwciał po przyjęciu trzeciej dawki szczepionki przeciw Covid-19 jest 10 razy wyższy niż po drugiej dawce – wykazało badanie serologiczne przeprowadzone w izraelskim szpitalu. Oznacza to, że skutki trzeciej dawki mogą się utrzymywać dłużej niż sądzono.

Warto w tym kontekście podkreślić, że właśnie w Izraelu do szpitali trafili już pierwsi pacjenci po trzeciej dawce, a tamtejsi pandemiści rekomendują dawkę czwartą.

Paszporty covidowe nie są miarodajnym dowodem czyjejś odporności, lecz służą przede wszystkim do kontroli i wywierania presji dzięki elektronicznemu dozorowi.

Celem akcji “wyszczepiania” jest wytworzenie u światowej populacji stanu uległości – akceptacji reżimu corocznych szczepień i ograniczenie wolności w różnych aspektach życia pod pozorem bezpieczeństwa zdrowotnego. W niedalekiej przyszłości wstrzykiwanie ludziom nanocząsteczek i implantów stanie się rutynową metodą sprawowania kontroli nad ich zdrowiem i życiem.

 

Wstępne badania Oxford University Clinical Research Group wskazują, że osoby zaszczepione mają w swoich nozdrzach 251 razy więcej wirusa COVID-19 niż osoby, które nie przyjęły szczepionki.

Tymczasem we Włoszech od 15 października przepustki COVID-19 będą obowiązkowe we wszystkich miejscach pracy.

Reuters/TVN24/

Pracownikowi, który zostanie przyłapany w pracy bez przepustki grozi grzywna do 1500 euro. Z kolei pracodawcy, którzy nie będą stosować się do nowych przepisów grozi kara finansowa do 1000 euro. /tvn24.pl/biznes/

Orwellowski dekret został wydany dzięki małemu oporowi społecznemu. Szacuje się, że we Włoszech preparaty covidowe bezmyślnie przyjęło ponad 75% obywateli tego kraju w wieku powyżej 12 lat.

Trzecia dawka czyli dokąd zmierzamy

 

 

O autorze: Redakcja