Słowo od Jezusa (6)

15 czerwca 2004 [8:45]; Jennifer notuje:
Mój ludu, wkrótce z nieba spadnie wielki ogień i ci, którzy kroczą w ciemności ujrzą już tylko wieczną ciemność. Ci, którzy obrali mroczną ścieżkę zła staną się płonącym żarem na całą wieczność. Mój ludu, dostaliście wolną wolę, lecz jeśli postanowicie sprzeciwiać się Mi i podążać drogami świata, to nie będziecie godni Mojego Królestwa. Tak wielu z was nie zdaje sobie sprawy, jak szybko świat zostanie rzucony na kolana i jak szybko nadciąga ta godzina.
Nadal przychodzę z Moimi słowami miłości. Wciąż jeszcze powtarzam, abyście żyli przesłaniem Ewangelii, żyli przykazaniami, a mimo to tak wielu upada, daje się omotać i uwieść złudnemu blaskowi zła.
Mój ludu, ognie piekielne nie są wspaniałym miejscem. Jesteście karmieni fałszywymi obietnicami przez świat, który może zostać starty, zniszczony równie szybko, jak został stworzony. Mój ludu, ta zła kultura, to upodobanie w fałszu i zaparcie się Mnie sprawia, że wasz świat stoi w obliczu wielkiej kary.
W każdej chwili ludzkość próbuje wysunąć się przede Mnie, w każdej chwili dusze wpadają w ogień piekielny, ponieważ zostały oślepione przez uroki świata. Uważajcie! Uważajcie teraz, bo pora ostrzeżenia(*) jest blisko. Wówczas wielu przyjdzie i odpowie za wszystko, co Mi się nie podoba, a jednak wielu będzie nadal podążać swoją grzeszną ścieżką.
Zaufaj Mi i Mojej Woli względem ciebie, gdyż w wielu częściach świata są szykowane miejsca, w których Moi wierni znajdą schronienie. Moi aniołowie rozciągną dookoła straż, ale ważne jest, aby zostały one pobłogosławione i poświęcone Mojemu Najświętszemu Sercu. Wielu z was przyzywa wstawiennictwa świętych; trwajcie na modlitwie i wzywajcie wszystkich aniołów i świętych do pomocy każdego dnia.
Odmawiajcie modlitwę św. Michała Archanioła i poświęćcie swoje rodziny Mojemu Najświętszemu Sercu, ponieważ walka staje się coraz trudniejsza i tylko dzięki modlitwie otrzymacie dostateczną siłę.
Ludu mój, nadal przychodźcie do Mojego Najświętszego Sakramentu, bo to tutaj jednoczycie wasze serce z Moim i lepiej pojmiecie o co was proszę. Teraz idźcie i postępujcie stosownie, bo Moje słowa są dane z nieskończonej miłości do każdego z was. Teraz idź i miej pokój [w sercu], bo Ja jestem Jezus a moje miłosierdzie i sprawiedliwość zatryumfują.

(*) Ostrzeżenie, albo powszechne (choć indywidualne) oświetlenie sumień.
Warto zwrócić uwagę, że orędzie to było dane 17 lat temu.

O autorze: Geminiano