Superman z Sodomy

Na antypodach naszej cywilizacji, a konkretnie u samego „źródła”, gdzie wybija główny ściek, rodzą się potworki wzorowane na starych bohaterach popkultury.

Jednym z nich jest Superman, znany wcześniej jako superbohater. Kilka dni temu główny ściek zabulgotał i wyjrzał z niego jeden z wielu wystylizowanych klonów. Spojrzałem na niego i zdziwiłem się. Okazało się bowiem, że jest zwykłym zbokiem praktykującym „obrzydliwość w oczach Boga”. Aby złagodzić nieco przekaz dla gawiedzi twórcy napisali, że jest „biseksualny”. Zrobili to zgodnie z zasadą: bywa różnie, kwadratowo i podłużnie. Jak tak dalej pójdzie, to niewykluczone, że niedługo wraz z „postępem” awansuje na zoofilnego i pedofilnego. O b r z y d l i w e. Patronem stylizacji jest znany niektórym prof. Diabelski, niestrudzony edukator seksualny i mentor w sprawach klimatu i nowych źródeł energii.

Mężołożcy popełniają grzech najcięższy

Ostatnio, dość często, pojawia się pytanie: Co na to wszystko Bóg? Biblia nazywa homoseksualizm „zboczeniem” i „obrzydliwością”. Żaden z tych, którzy dopuszczają się “obrzydliwości”, „nie odziedziczy królestwa Bożego”, “zostanie ukarany śmiercią” (zostanie potępiony).

W opisie u świętego Pawła pojawiają się nie pozostawiające złudzeń określenia:

„… znikczemnieli w swoich myślach i zaćmione zostało bezrozumne ich serce… Podając się za mądrych, stali się głupimi. Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo… mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie. A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi” (Rz 1,21–28).

Nowy superman symbolizuje coś więcej niż…prawdę i sprawiedliwość?

Nowy Superman jest synem starego Supermana, Jonathana Kenta. Młody “bohater” bierze udział w lewackich protestach dotyczących deportacji intruzów nazywanych uchodźcami oraz “ratuje świat przed zmianami klimatycznymi”. Autor scenariusza komiksowej serii powiedział:

…ewolucja nowego Supermana jest zgodna z wartościami, jakie ta postać zawsze reprezentowała i odzwierciedla doświadczenia wielu fanów. – Superman zawsze symbolizował nadzieję, prawdę i sprawiedliwość. Dzisiaj ten symbol oznacza coś więcej.

Coś więcej? Czym jest to “coś”? Wyznawcy kanonu politycznej nikczemności (politycznej poprawności) wysoko cenią głupotę z której uczyniono cnotę. W ich hierarchii najwyżej usytuowane jest zło w postaci grzechu.  Jest tak jak w liście św. Pawła: Prawdę Bożą o człowieku przemienili oni w roznoszoną po świecie obrzydliwość.

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

"Tylko prawda jest ciekawa". Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.