Komunia św. z limitem szczepionkowym? Wariant Oblivion

Ostatnie spotkania grupy ekspertów i konsultantów nie przyniosły żadnego rozstrzygnięcia. Pierwotny pomysł zakładał, że liczba osób mogących przystąpić do komunii św. ma być określona nowym parytetem.  Osoby niezaszczepione podczas udzielania sakramentu miały dostać 20% miejsc przy ołtarzu. Reszta miała przypaść osobom posiadającym ważne certyfikaty covidowe. Niestety, wobec niejasności w sprawie procedury sprawdzania paszportów w kościele, kwestia ta została odłożona na później.

Tymczasem, po skutecznej akcji „wyszczepiania”, w wielu krajach powraca lockdown.

Joseph Goebbels, który wrócił do życia publicznego z powodu pandemii  powiedział w niedawnym wywiadzie, że kłamstwo raz powiedziane staje się plotką, a powtórzone tysiąc razy nowym wariantem rzeczywistości. Z tej spuścizny myśli ministra propagandy Goebbelsa połączonej z surową praktyką Josefa Mengele korzystają dziś przywódcy walki z pandemią. W Niemczech właśnie zmieniono definicję przydatności obywatela w życiu publicznym:

Nowy federalny minister zdrowia Niemiec Karl Lauterbach poinformował, że “szczepienie jest kompletne dopiero wtedy, gdy zostanie się zaszczepionym trzy razy”

W związku z rozprzestrzenianiem się wariantu Oblivion brytyjski premier Boris Johnson ogłosił powrót do: pracy zdalnej, rozszerzenia wymogu noszenia masek (materiałów tłumiących oddychanie) w „zamkniętych przestrzeniach publicznych” oraz zwiększenia dyskryminacji osób nie posiadających dowodu na swoją sanitarną czystość.

Jak donoszą media: „Do części obostrzeń powróciła także Dania”.

Premier Danii Mette Frederiksen odwiedziła fermę norek zarażonych starym wariantem koronawirusa /MADS NISSEN / RITZAU SCANPIX / AFP /AFP

Rząd zachęca Duńczyków m.in. do odwoływania spotkań z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Specjaliści BigPharmy zwracają uwagę na szybsze rozprzestrzenianie się zarazków oraz ich bardzo dużą koncentrację wokół „antyszczepionkowców”. Niektórzy eksperci wymieniają również inne radykalne środowiska.

Tymczasem, jak się wydaje, wariant Oblivion już zmutował. Ludzie zapomnieli, że restrykcje miały trwać do momentu pojawienia się „szczepionek” po zastosowaniu których wróci wcześniejsza,  łatwiejsza do zniesienia nienormalność.

 

Zakażonych oblivionem jest więcej

Najbardziej niewidzialny z dotychczasowych wariantów „rozprzestrzenia się szybko na całym świecie”, a zatem jest właściwą rzeczą, aby wprowadzić dalsze restrykcje. Taka jest linia narracyjna dla idiotów. Objawy wariantu omikron do złudzenia przypominają kliniczny obraz schizofrenii bezobjawowej, której pandemia wybuchła swego czasu na obszarach byłego Związku Zdradzieckiego (ZSRR).

Tymczasem, zupełnie niezrażony majaczącą na horyzoncie szubienicą, minister “choroby i nagłej śmierci”, Niedzielski zapowiedział na antenie TVP.info

Ten kryzys epidemiczny… będzie kontynuowany…

Tak powiedział. Osobom niewierzącym w trudną, lecz nieuniknioną kontynuację prezentuję inną wypowiedź tego pana.

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

"Tylko prawda jest ciekawa". Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych".