Milion nowych przypadków czyli dla kogo ten przekaz

Jesteś jednym z milionów ludzi, którzy są całkowicie zdrowi i dowiadują się, że zostali „zainfekowani” i że stanowią „przypadek”. To oczywiście absurd. Wystarczająco czuły test na, powiedzmy, wirusy grypy może wykazać, że połowa kraju składa się z „przypadków grypy”

− ∗ −

W menu na dziś danie kompilacyjne. Jeden z najnowszych felietonów Jona Rappoporta dotyczący informacji o przekroczeniu miliona zachorowań na covid-19 w raportach dobowych w Stanach Zjednoczonych, połączony z wcześniejszym tekstem zawierającym analizy dr Andrew Kaufmana na temat samego wirusa sars-cov-2. Materiał o tyle ciekawy, że drugi z artykułów nie był wcześniej publikowany na łamach Portalu św. Ekspedyta, a zawiera dane o izolacji SC2.

Zapraszam do lektury.

______________***______________

Milion nowych przypadków COVID w ciągu jednego dnia; nowinki dla frajerów, ‘buraków‘ i wykształconych kretynów

CNBC [1]: „W poniedziałek zgłoszono 1 082 549 nowych przypadków koronawirusa [w USA], zgodnie z danymi zebranymi przez Johns Hopkins University. Powodem jest wysoce zakaźny wariant omicron, który nadal rozprzestrzenia się w całym kraju i poza nim”.

„Nowy dzienny bilans zwiększa całkowitą liczbę przypadków potwierdzonych w USA od początku pandemii do 56 189 547”. To jest 56 MILIONÓW.

Jak pisałem wczoraj [2], po zaakceptowaniu istnienia SARS-CoV-2, całkowicie utkniesz z następującym rezultatem: KAŻDY BĘDZIE ZARAŻONY. Nie da się tego zatrzymać.

Żadne leczenie, interwencja ani restrykcje nie powstrzymają tego.

Jedyne, co mogłoby powstrzymać rozprzestrzenianie się, to masowe nabywanie naturalnej odporności. I to wszystko. Nie ma innego ogólnego rozwiązania.

W atmosferze otwartego dyskursu, bez obawy przed odwetem, każdy uczciwy statystyk medyczny powiedziałby, że przy 56 milionach przypadków, w kraju o populacji 330 milionów ludzi, nieuniknione jest, że wszyscy zostaną zarażeni.

ALE wspomniałem też wczoraj – i dziesiątki razy w ciągu ostatniego roku – że „zakażony” i „przypadek COVID” to jedynie kwestia pozytywnego testu.

Nic więcej. Objawy są niepotrzebne. Możesz być całkowicie zdrowy. Test był pozytywny? To jesteś przypadkiem.

Jesteś jednym z milionów ludzi, którzy są całkowicie zdrowi i dowiadują się, że są „zainfekowani” i że stanowią „przypadek”.

To oczywiście absurd. Wystarczająco czuły test na, powiedzmy, wirusy grypy może wykazać, że połowa kraju składa się z „przypadków grypy”.

W rzeczywistości jest jeszcze gorzej, ponieważ test COVID może być (i był) sfałszowany w celu uzyskania wodospadu fałszywych wyników dodatnich od początku 2020 roku.

Jesteś całkowicie zdrowy, masz pozytywny test, powiedziano ci, że jesteś „zakażonym przypadkiem”, ale wynik testu był tak naprawdę fałszywie pozytywny.

Zdecydowana większość osób, które nazywa się „zarażonymi” i „przypadkami”, jest całkowicie zdrowa. Po prostu uzyskali wynik pozytywny. I co gorsza, test został sfałszowany, aby uzyskać kaskady wyników fałszywie dodatnich.

Jednak wrzaskliwy nagłówek o milionie nowych przypadków w ciągu jednego dnia budzi strach i uzasadnia wszelkie faszystowskie reakcje, jakie chcą narzucać urzędnicy rządowi. I na tym polega sens tej kampanii.

Zajmuję się kwestiami medycznymi i zdrowia publicznego od 1982 roku i nigdy nie widziałem niczego, co choćby trochę zbliżało się do obecnego poziomu bzdurnej [bulls..t] nauki.

Co więcej, obecną „eksplozję nowych przypadków” przypisuje się wariantowi Omicron. Jak już opisałem to szczegółowo, test na COVID nie jest nastawiony na wykrycie tego konkretnego wariantu [3]. Aby potwierdzić obecność Omicrona, należałoby przeprowadzić specjalne sekwencjonowanie genetyczne próbki testowej pacjenta. Zwykłe laboratoria nie są przystosowane do takiego sekwencjonowania.

Zamiast tego, ze stosunkowo niewielu sekwencji, budowany jest predykcyjny model komputerowy, i taki model szacuje dopiero liczbę przypadków Omicrona.

Dzięki temu modelowaniu jesteśmy teraz w najgorszym punkcie fałszywej nauki. Opowiadam teraz wyrafinowane bzdury, które tylko zawodowi hochsztaplerzy i kanciarze mogą stworzyć.

Ale najlepsze zostawiłem na koniec. Oto jeden z moich artykułów, który wyjaśnia, dlaczego wirus — SARS-CoV-2 — nie istnieje.

Dlatego też różne warianty nie istnieją. Dlatego test „wykrywa” coś, co nie istnieje. Dlatego wszystkie te liczby przypadków to bzdury.

W przeszłości szczegółowo opisałem powody, dla których ludzie chorowali i umierali. Żadnym z tych powodów nie jest SARS-CoV-2.

∗ ∗ ∗ ∗ ∗ ∗ ∗ ∗ ∗

— Dr Andrew Kaufman obala „izolację” SARS-Cov-2; robi krok po kroku
analizę typowego twierdzenia o izolacji; nie ma dowodu na istnienie wirusa —

Globalna społeczność medyczna twierdzi, że „pandemia jest powodowana przez wirus SARS-Cov-2”.

Ale co, jeśli wirus nie istnieje?

Ludzie prosili mnie o analizę krok po kroku twierdzeń głównego nurtu o izolacji wirusa. Cóż, oto jest.

„Izolacja” powinna oznaczać, że wirus został oddzielony od otaczającego go materiału, aby naukowcy mogli powiedzieć: „Słuchaj, mamy go. Istnieje”.

Wziąłem typowy fragment z opublikowanego badania, sekcję pt. „metody”, w której badacze opisują, w jaki sposób „wyizolowali wirusa”. Wysłałem go do dr Andrew Kaufmana [4], który szczegółowo przedstawił swoją analizę.

Znalazłem kilka innych badań, w których użyto bardzo podobnego języka do wyjaśnienia, w jaki sposób „SARS-CoV-2 został wyizolowany”. Na przykład „Coronavirus 2 z ciężkiego ostrego zespołu oddechowego od pacjenta z chorobą koronawirusową [Severe Acute Respiratory Syndrome Coronavirus 2 from Patient with Coronavirus Disease], Stany Zjednoczone (Emerging Infectious Diseases, tom 26, nr 6 — czerwiec 2020r.)” [5].

Po pierwsze, chcę przedstawić trochę tła, które pomoże czytelnikowi zrozumieć, co dzieje się w badaniu.

Naukowcy przygotowują zupę w laboratorium. Ta zupa zawiera szereg związków. Naukowcy zakładają, bez dowodów, że „wirus” jest w tej zupie. W żadnym momencie nie oddzielają rzekomego wirusa od otaczającego go materiału w zupie. Izolacja wirusa tu nie występuje.

Zabrali się za pokazanie, że małpie (i/lub ludzkie) komórki, które włożyli do zupy, umierają. Twierdzą, że tę śmierć komórek powoduje „wirus”. Jednak, jak za chwilę zobaczysz, dr Kaufman odrzuca to twierdzenie.

Nie ma powodu, aby wnioskować, że SARS-CoV-2 w ogóle jest w zupie lub że zabija komórki.

Wreszcie naukowcy twierdzą, bez żadnego dowodu ani racjonalnego wyjaśnienia, że ​​byli w stanie odkryć sekwencję genetyczną „wirusa”.

Oto stwierdzenia z badania mające dowodzić izolacji, na przemian z analizą dr Kaufmana:

BADANIE: „Użyliśmy komórek Vero CCL-81 do izolacji i wstępnego pasażu [w zupie w laboratorium]…”

KAUFMAN: „Komórki Vero to obce komórki z nerek małp i źródło skażenia. Cząsteczki wirusa powinny być oczyszczone bezpośrednio z próbek klinicznych, aby udowodnić, że wirus rzeczywiście istnieje. Izolacja oznacza oddzielenie od wszystkiego innego. Jak więc oddzielić/odizolować wirusa, gdy dodasz go do czegoś innego?”

BADANIE: „… Hodowaliśmy komórki Vero E6, Vero CCL-81, HUH 7.0, 293T, A549 i EFKB3 w minimalnej podstawowej pożywce Dulbecco (DMEM) uzupełnionej inaktywowaną termicznie płodową surowicą bydlęcą (5% lub 10%)…”

KAUFMAN: „Po co używać minimalnej niezbędnej pożywki, która zapewnia [komórkom] niepełne odżywienie? Płodowa surowica bydlęca jest źródłem obcego materiału genetycznego i pęcherzyków pozakomórkowych, których nie da się odróżnić od wirusów.”

BADANIE: „…Do izolacji wirusa używaliśmy zarówno wymazów NP, jak i OP. W celu izolacji, ograniczonego rozcieńczenia i pasażu 1 wirusa przenieśliśmy pipetą 50 μl DMEM bez surowicy do kolumn 2–12 96-dołkowej płytki do hodowli tkankowych, a następnie przenieśliśmy pipetą 100 μl próbek klinicznych do kolumny 1 i seryjnie dwukrotnie rozcieńczyliśmy na płytce…”

KAUFMAN: „Po raz kolejny nadużycie słowa izolacja”.

BADANIE: „…Następnie trypsynowaliśmy i ponownie zawieszaliśmy komórki Vero w DMEM zawierającej 10% płodowej surowicy bydlęcej, 2× penicylinę/streptomycynę, 2× antybiotyki/środki przeciwgrzybicze i 2× amfoterycynę B w stężeniu 2,5 × 105 komórek/mL…”

KAUFMAN: „Trypsyna to enzym trzustkowy, który trawi białka. Czy nie spowodowałoby to uszkodzenia komórek i cząstek w kulturze, które mają na swojej powierzchni białka, w tym tak zwane białko kolczaste?”

KAUFMAN: „Dlaczego dodaje się antybiotyki? Do hodowli stosowana jest technika sterylna. Bakterie można łatwo odfiltrować z próbki klinicznej przez dostępne w handlu filtry (GIBCO) [6]. Wreszcie bakterie można łatwo zobaczyć pod mikroskopem i łatwo je zidentyfikować, gdyby zanieczyszczały próbkę. Stosowane specyficzne antybiotyki, streptomycyna i amfoterycyna (nazywana również „ampho-terrible”), są toksyczne dla nerek, a przecież w tym eksperymencie używamy komórek nerkowych! Należy również zauważyć, że są one używane w stężeniu „2x”, które wydaje się być dwa razy większe niż normalne. Z pewnością spowodują one uszkodzenie komórek Vero”.

BADANIE: „… Dodaliśmy [nie wyizolowaliśmy] 100 µl zawiesiny komórek bezpośrednio do rozcieńczeń próbki klinicznej i delikatnie wymieszaliśmy przez pipetowanie. Następnie hodowaliśmy zaszczepione kultury w nawilżanym inkubatorze w 37°C w atmosferze 5% CO2 i codziennie obserwowaliśmy efekty cytopatyczne (CPE). Użyliśmy standardowych testów łysinkowych dla SARS-CoV-2, które były oparte na protokołach SARS-CoV i koronawirusa bliskowschodniego zespołu niewydolności oddechowej (MERS-CoV)…”

BADANIE: „Kiedy zaobserwowano CPE, zeskrobywaliśmy monowarstwy komórek tyłem końcówki pipety…”

KAUFMAN: „Nie opisano żadnego eksperymentu z kontrolą ujemną. Do prawidłowej interpretacji wyników wymagane są eksperymenty kontrolne. Bez tego, skąd możemy wiedzieć, czy to toksyczna zupa antybiotyków, minimalne odżywianie i obumierająca tkanka chorej osoby spowodowała uszkodzenie komórek, czy też urojony wirus? Właściwa kontrola składałaby się z tego samego dokładnego eksperymentu, z tym wyjątkiem, że próbka kliniczna powinna pochodzić od osoby z chorobą niezwiązaną z covid, takim jak rak, ponieważ nie zawiera ona wirusa”.

BADANIE: „…Użyliśmy 50 μl lizatu wirusa do całkowitej ekstrakcji kwasu nukleinowego do testów potwierdzających i sekwencjonowania. Użyliśmy również 50 μl lizatu wirusa do inokulacji w 90% konfluentnej 24-dołkowej płytki.”

KAUFMAN: „Jak potwierdzić coś, czego istnienia nigdy wcześniej nie wykazano? Do czego porównać sekwencje genetyczne? Jak rozpoznać pochodzenie materiału genetycznego, skoro pochodzi on z kultury komórkowej zawierającej materiał od ludzi i całej ich mikroflory, płody krów czy małp?”

— koniec cytatów z badań i analiz dr Kaufmana —

Moje komentarze: Dr Kaufman robi tutaj kilka rzeczy. Pokazuje, że izolacja, w jakimkolwiek sensownym znaczeniu pojęcia „izolacja”, nie występuje.

Dr Kaufman pokazuje również, że naukowcy chcą wykorzystać uszkodzenie komórek i śmierć komórkową jako dowody, że „wirus” jest w zupie, którą tworzą. Innymi słowy, naukowcy zakładają, że jeśli komórki umierają, to wirus musi zabijać. Ale dr Kaufman pokazuje też, że istnieją inne oczywiste przyczyny uszkodzenia i śmierci komórek, które nie mają nic wspólnego z wirusem. Dlatego nie ma dowodów na to, że „wirus” jest w zupie, lub że w ogóle istnieje.

I na koniec dr Kaufman wyjaśnia, że ​​twierdzenie o sekwencjonowaniu genetycznym „wirusa” jest absurdalne, ponieważ nie ma dowodów na obecność wirusa. Jak zsekwencjonować coś, gdy nie pokazałeś, że istnieje?

Czytelnicy, którzy nie są zaznajomieni z moją pracą (ponad 300 artykułów na temat „pandemii” w ciągu ostatniego roku [7]) zapytają: więc dlaczego ludzie umierają? A co z ogromną liczbą przypadków i zgonów? Na te i inne pytania odpowiedziałem już bardzo szczegółowo. Tematem tego artykułu jest: czy naukowcy udowodnili istnienie SARS-CoV-2?

Odpowiedź brzmi: NIE.

_______________

A million new COVID cases in one day; news for yokels, rubes, and educated morons, Jon Rappoport, January 5, 2022

 

Uzupełnienia:

„Dlaczego więc wszyscy ci ludzie umierają?”
Podstawowa wada polega na łączeniu ludzi umierających z różnych przyczyn i wymyślaniu historii, która sprawia, że ​​wydaje się, iż wszyscy umierają tylko z jednego powodu. To jest gra. To jest […]

_______________

Wirus kłamstwa i konsekwencje nieistnienia
Ostatnio wzrosło zainteresowanie jednym lub dwoma dokumentami, które cytowałem kilka miesięcy temu. Dokumenty te ujawniają oszustwo u samych podstaw testu na wirusa, który nie istnieje. Dokumenty, napisane przez twórców testu, […]

_______________

PCR czyli wyznanie wiary c-19
Liczne badania, które twierdzą, że wirus został wyizolowany, w rzeczywistości okazują się oznaczać: „Mamy wirusa w zupie w naczyniu w laboratorium. Zupa zawiera różne rodzaje komórek zwierzęcych i ludzkich, toksyczne […]

_______________

CDC/FDA czyli koronny dowód na kłamstwo
Przyznają: nie mieli wirusa, kiedy przygotowali test na wirusa. „Wykombinowali” model, udając, że znajdują to, co chcieli znaleźć. To się nazywa samospełniającą się przepowiednią. To oszustwo i zbrodnia, które doprowadziły […]

_______________

‘Przypadkodemia’ czyli jak po cichu odejść od testów
Wielu ekspertów epidemiologicznych twierdziło, że progi cyklu są ważnym wskaźnikiem, dzięki któremu pacjenci, opinia publiczna i decydenci mogą podejmować bardziej świadome decyzje o tym, na ile zakażająca i/lub chora może […]

_______________

Czy teraz nastąpi koniec?
„Drogi panie Smith, my w CDC pragniemy poinformować, że pozytywny wynik testu PCR na COVID, przeprowadzony wiosną 2020 roku, wprowadzał w błąd. Nie było dowodu na to, że jest pan […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!