Śmiercionośne Serie

W 1986 roku wyprodukowano film

SZCZUROŁAP

o człowieku zawodowo zajmującym się tępieniem szczurów. Znajomość psychiki i zwyczajów szczurów pozwalała mu na skuteczne działanie zwieńczone ostatecznym wytępieniem wszystkich osobników.

Kluczem do sukcesu przy każdym zleceniu jest zdobycie zaufania. Na samym początku, przez pewien okres, Szczurołap karmi szczury rozsypując pożywienie, oswajając gryzoni ze swoją osobą. Gdy szczury tracą czujność, przestają się bać, Szczurołap zaczyna rozsypywać inną partię pożywienia z dodatkiem śmiertelnej trucizny. Początkowy kapitał zaufania jest jednak na tyle silny, że pomimo umierających towarzyszy, szczury nadal ufają trucicielowi i jedzą zatrutą partię żywności pomimo tego, że szczurzy trup ściele się gęsto. Na sam koniec, przy życiu pozostają już tylko najbardziej inteligentne osobniki- szczurza elita. Przywódcy, którzy “chowają się do podziemia”. Na tych Szczurołap poluje indywidualnie.

Jedna z teorii spiskowych dotycząca preparatów nazywanych w mediach szczepionkami przeciwko Covid19 uwzględnia powyższy scenariusz. Na samym początku, aby nie zniechęcać populacji, w dystrybucji znajdują się serie preparatów najmniej toksycznych, a niekiedy nawet tzw. placebo… Współczesna grupa szczurołapów od wielu lat przygotowuje światową populację do Wielkiego Resetu.

Śmiercionośne Serie Szczypawek

 

O autorze: Redakcja