Nowy trend. Niezastraszeni i nieogłupieni pracownicy pójdą na bruk

Nowa nienormalność wymusza nowe standardy. Zgodnie z globalnymi wytycznymi wszystkie osoby, które nie dały się do tej pory zastraszyć lub ogłupić propagandą mają dostać krótkie terminy na przystąpienie do systemu slave pass. Rejestracja niewolnika w systemie, jak wiemy, odbywa się za pomocą tzw. paszportu kowidowego uprawniającego na swobodne poruszanie się poza gettem tworzonym dla osób “niezaszczepionych”.

Zakazywanie osobom “niezaszczepionym” korzystania z miejsc użyteczności publicznej jest łudząco podobne do zakazów z czasów segregacji rasowej w hitlerowskich Niemczech “Nur für Deutsche”.  (pol. „Tylko dla Niemców”). Zgodnie z zamierzeniem, osoby zamknięte w sanitarnym getcie powinny poczuć się wykluczone, odczuć stratę i zmienić swoje poglądy.

Do programu segregacji przystąpiła firma NIKE.

Raport Oregonian’s stwierdza, że ​​grupa około 120 pracowników Nike zgłosiła swój sprzeciw wobec nakazów online, ale nie jest jasne, ilu z tej grupy jest w rzeczywistości nieszczepionych.

Polecenia globalistów są systematycznie wcielane w życie pomimo trwających protestów. W Polsce środowiskiem politycznym odpowiedzialnym za wdrażanie NWO jest PiS łącznie z prezydentem Dudą. Szef grupy zarządzającej, Morawiecki ujawnił, że opracowana została ustawa pozwalająca na “rygorystyczne egzekwowanie certyfikatów”.

Jest na stole propozycja ustawy, która w szerszy sposób pozwala stosować certyfikaty covidowe, czyli tzw. paszporty covidowe. To jest na stole i to będziemy jeszcze dzisiaj dyskutować przed rozpoczęciem Sejmu. Mam nadzieję na przekonanie argumentami również tych oponentów wewnątrz naszego obozu. Musimy mieć konsensus w tym zakresie i ta rzecz nie ulega wątpliwości. /dorzeczy.pl/

Nie ulega więc wątpliwości, że ciało, które potocznie jest określane w mediach jako “rząd PiS”, ma zamiar zrealizować również i w tym zakresie wytyczne NWO, które dla globalnego zarządzania populacją mają najwyższy priorytet.

_____________________________________________________

  • Kina, teatry, restauracje i inne obiekty w Niemczech będą dostępne tylko dla osób zaszczepionych i wyleczonych, opcjonalnie przetestowanych. /pulsmedycyny.pl/
  • Należy wprowadzić mechanizmy prawne, które w pewien sposób przymuszają do szczepienia ludzi, którzy nie chcą się szczepić /Andrzej Horban/
  • W Grecji weszły w życie przepisy, które zobowiązują osoby powyżej 60. roku życia do zaszczepienia się przeciwko koronawirusowi. Ci, którzy tego nie zrobią, zapłacą grzywnę – kara będzie wynosić 50 euro w styczniu, a od lutego wzrośnie do 100 euro. /TVP/

 

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

"Tylko prawda jest ciekawa". Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych".