Russkij wojennyj korabl, idi nach..!

Uważam, że to powinna być oficjalna forma grzecznościowa przy witaniu się z każdym obywatelem Federacji Rosyjskiej. Na jego: dobroje utro, trzeba odpowiedzieć: russkij wojennyj korabl, idi nachuj.

Ruscy to swołocz, która specjalizuje się w ludobójstwie. Wyspa Żmijowa już po wsze czasy stanie się symbolem ruskiej agresji na Ukrainę. Każdy ruski jacht, każdy statek, okręt czy łódkę, w każdym porcie na świecie, powinniśmy witać słowami::

  • русский военный корабль, иди нахуйy!
  • russkij wojennyj korabl, idi nachuj!
  • ruski okręcie wojenny, spierdalaj!

Grzegorz GPS Świderski

PS. Są plotki, że pogranicznicy z Wyspy Żmijowej przeżyli. To tym lepiej — będą mogli te wiekopomne słowa sami powtarzać wielokrotnie.

Tagi: ,

O autorze: GPS

Jeśli zechcesz dać znak, że cenisz moje notki, to proszę o przelew złotówki: Grzegorz Świderski, konto: 89 1140 2004 0000 3602 8209 1248, lub BLIK na telefon: 603112486, lub z zagranicy: paypal.me/gps1965 Myślę, polemizuję, argumentuję, dyskutuję, rozważam, analizuję, teoretyzuję, dociekam, politykuję, prowokuję, spekuluję, filozofuję. Jestem agnostykiem, paleolibertarianinem, grafomanem, żeglarzem i trajkkarzem. Z wykształcenia jestem informatykiem. Notki piszę w Internecie od lat 90-tych XX wieku głównie dla moich odległych potomków. Ale i dla Ciebie też, drogi Czytelniku. Zgadzam się na dowolne rozpowszechnianie, publikowanie, kopiowanie, przeinaczanie i wykorzystanie moich notek, ale proszę przy publikowaniu w innych miejscach dołączyć na końcu odnośnik do oryginalnej strony, z której notka została skopiowana. Stałych czytelników zapraszam na grilla na działkę w centrum Warszawy. Prywatnie najlepiej kontaktować się ze mną przez Telegram: t.me/gps65 By śledzić na bieżąco moje notki, można się zapisać na mój kanał na Telegramie: t.me/KanalBlogeraGPS