Sąd Najwyższy USA uchyla morderczy wyrok Roe v. Wade

Dzisiejsza decyzja Sądu Najwyższego z 24 czerwca 2022 r. unieważniająca wyrok Roe kontra Wade oznacza koniec prawnie usankcjonowanej aborcji w 1972 roku przez rząd USA. To godne najwyższej uwagi wydarzenie, które miało miejsce dokładnie w uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, oznacza wielkie zwycięstwo sprawy świętości życia. Moment podjęcia tej decyzji w tym świętym dniu jest z pewnością bardzo znaczący jako tryumf Boskiego Serca.

Inne niebiańskie znaki?

Ponadto wczoraj, 23 czerwca 2022 r. minęło dokładnie 40 PEŁNYCH* lat od pierwszego zjawienia Najświętszej Dziewicy w Medziugorju 23 czerwca 1981 r. – 40 lat to oczywiście bardzo symboliczny okres w Biblii, generalnie oznaczający zakończenie [próby] (np. 40 lat, które Izraelici spędzili na pustyni).
Tak więc, oprócz tego najbardziej godnego uwagi wydarzenia, jakim był koniec wyroku Roe v. Wade w uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, wielu wierzących w [objawienia] Medziugorju może postrzegać dzisiejszą decyzję Sądu Najwyższego jako znak z Nieba, że Matka Boża zakończyła swoją wstępną pracę wielkim zwycięstwem  Jezusa i Jej samej po dokładnie 40 pełnych latach nieustannego wzywania ludzkości, aby powróciła do Boga.

40 lat Medziugorja zakończone – co dalej? Pora na wyjawienie “Sekretów”?

Można się zastanawiać, czy teraz rozpocznie się czas „Sekretów” względnie „Obietnic” Medziugorja, które, jeśli są autentyczne, z pewnością dogłębnie wstrząsną ludzkością. Gdy się one urzeczywistnią, docenimy wielkie wysiłki podejmowane przez Niebo dla obudzenia ludzi i wezwania ich do powrotu do Boga i moralności? Czas pokaże. Tymczasem dziękujemy Najświętszemu Sercu Jezusa za to wspaniałe i znaczące wydarzenie, które miało miejsce dzisiaj.

Źródło: blog Glenna Dallaire

(*) Według mnie minęło 41 lat, a nie 40. Tylko w tym pierwszym objawieniu 23 czerwca 1981 Najświętsza Dziewica zjawiła się z Boskim Dzieciątkiem na ręku.

___________________________________

Fot. w ikonie wpisu: Australia. Działacz pro-life John Preston trzymający model dziecka w dwunastym tygodniu ciąży. Źródło: PAP/EPA LUKAS COCH

O autorze: Geminiano