Ambasador Melnyk zablokował na Twitterze Anitę Schelde

Posłuchaj

@MelnykAndrij

…masz czas do godz.19.00. aby odszczekać te PODŁE kalumnie. Jeżeli tego nie zrobisz to zostaniesz ZMIAŻDŻONY faktami z waszej historii. Będzie o WSZYSTKIM…jak służyliście Niemcom,jak MORDOWALIŚCIE Polaków,jak MORDOWALIŚCIE Żydów. Masz 5 godzin…

@AnitaSchelde

Andrij Melnyk, ambasador Ukrainy w Niemczech obraził pomięć pomordowanych  na Wołyniu Polaków, dopuszczając się kłamstw na temat relacji polsko-ukraińskich, relatywizując rolę ukraińskich ludobójców podczas II Wojny światowej. Zareagowała na to @AnitaSchelde zajmująca się na Twitterze m.in. popularyzacją faktów historycznych z tego okresu oraz prostująca żydowskie i niemieckie kłamstwa.

Jak zareagował Ukrainiec?
Zgodnie ze swoją obietnicą pani Anita zaczęła edukację
Dlaczego to zrobiła?
Spłodzeni po pijaku piszą : “daj spokój bo jest wojna !” Przepraszam bardzo…to BYDLAK nie wie,że jest wojna i mordują jego braci ? Tylko siedzi u nazistów i uskutecznia mowę nienawiści przeciw swoim DOBROCZYŃCOM ???
Nawet dzieci specjalnej troski wiedzą,że jeżeli ktoś bez powodu napluje ci w twarz…a ty adekwatnie nie zareagujesz…to już całe życie będzie pluł ci w twarz…a ty z czasem zamienisz się w SZMATĘ.
RATOWALIŚMY Żydów…a oni twierdzą,że kiedyś ich “mordowaliśmy”. RATUJEMY Ukraińców…a ich dyplomata twierdzi,że kiedyś ich “mordowaliśmy”. Jak “ładnie” historia zatoczyła koło.NICZEGO się nie nauczyliśmy.DRAMAT.
 

Profil na Twitterze pod tym linkiem

Uzupełnienie

Wstępem do bestialskich zbrodni popełnianych z entuzjazmem przez późniejszych zbrodniarzy z SS-Galizien była działalność dywersyjna i terrorystyczna OUN na terenie II RP. Opierała się ona na sloganie programowym: „Na słowne argumenty żaden Polak nie będzie wrażliwy, na terror wszyscy”.

Link do artykułu

 

O autorze: Redakcja