Covid i teoria «formacji mas»

„Formowanie mas” jest po prostu jednym z tysięcy nieprawdziwych terminów, które naukowcy czują się zmuszeni wymyślać, ponieważ w przeciwnym razie nie mają nic. Nie mogą po prostu rozmawiać o tym, co się dzieje na świecie i kto co komu robi. To byłoby poniżej ich godności.

−∗−

Tłumaczenie tekstu Jona Rappoporta przedstawiające jego opinię odnoszącą się do szeroko omawianego zjawiska tzw. formacji mas. Przedstawiam jako jeszcze jeden głos w dyskusji. Polecam też uzupełnienia pod artykułem z rozszerzeniem tematu. /AlterCabrio/

______________***______________

 

COVID i teoria „formacji mas”

Ponieważ obecnie toczy się dyskusja na temat koncepcji „formacji mas”, w odniesieniu do „doświadczenia pandemicznego”, pomyślałem, że zrobię kilka komentarzy.

Pojęcie formacji mas to intelektualny zamek na piasku.

Ma na celu objaśnić zarówno manipulatorów, jak i ich ludzkie cele w „czasach pandemii”.

Formacja mas odnosi się do pewnego rodzaju masowego hipnotycznego stanu umysłu. Jakby chmura, mgła, transmitowany sygnał. Zrodzona w kilkuset milionach lub kilku miliardach umysłów… szuuu. A jej podstawowym przesłaniem jest: BĘDZIESZ POSŁUSZNY SWOIM LIDEROM OD COVIDA. A JEŚLI JESTEŚ LIDEREM, BĘDZIESZ TYRANEM. Coś w tym stylu.

Aha.

Ale w rzeczywistości możemy po prostu powiedzieć: są ludzie, którzy wyrządzają innym złe rzeczy. Kiedy ci złoczyńcy są u władzy, robią BARDZO ZŁE rzeczy. Jak okaleczanie, zabijanie, nielegalne więzienie, bankructwa.

Nie ma w tym żadnego psychologicznego formowania mas.

Szczepionka zabija i rani ogromną liczbę ludzi? Winni są ewidentni. Producent szczepionki, agencja, która zatwierdziła szczepionkę (FDA), urzędnicy rządowi, którzy nałożyli nakazy i tak dalej…

I lekarze, którzy podają te zastrzyki lub je nakazują.

Gdzie są te masy? Gdzie jest to formowanie? Nigdzie.

Następnie mamy populację świata, zaatakowaną kłamstwami, lockdownami, zabójczymi rodzajami terapii, fałszywymi diagnozami i ruiną finansową, itd.

Czy te miliardy ludzi same tworzą jakąś masę w jakimkolwiek dosłownym sensie? Nie.

Czy większość z nich NIE stawia oporu uciskowi? Niektórzy by tego chcieli.

Czy to jest problem? Tak.

A jaki to rodzaj problemu?

Niezbyt formalny. Nazywa się to poddaniem się strachowi. Strach przed drapieżnikami, które mają władzę państwową.

Czy zatem „obwiniam ofiary?”

Przede wszystkim nie przepadam za określeniem „ofiara”. Dla mnie oznacza to, że człowiek nie może nic zrobić z ludźmi, którzy rzucają się na niego niczym tona cegieł.

Nie chcę tego powiedzieć ani w to uwierzyć. A historia udowadnia, że ​​tak zwane ofiary walczyły o wolność i wywalczyły ją wbrew oszałamiająco nierównym siłom. O WIELE bardziej nierównym niż w przypadku tego, z czym mieliśmy do czynienia przez ostatnie 2 lata.

Więc nie… pierniczmy bredni o miliardach niedawnych ofiar, które to nie mogły się zbuntować.

Każda osoba może stawić opór ciemiężcom, a jeśli to konieczne, zginąć w tej walce.

Czy krytykuję ludzi za to, że nie potrafią oprzeć się uciskowi? Cóż. O rany! Tak. Przyznaję się do przestępstwa niegrzeczności.

Czy zdaję sobie sprawę, że różni ludzie mają różne granice tego, jak daleko się posuną, aby zdobyć wolność? Tak.

OK. Więc… jeśli chodzi o populację świata, gdzie są te masy czy to formowanie? Nigdzie.

Czy są wyjątki od tego, co do tej pory zawarłem w tym wpisie?

Oto jeden. Jak donoszę w kółko od lat, ludzie na całym świecie są leczeni ogromnymi ilościami destrukcyjnych środków medycznych. Środków toksycznych. Przez lekarzy, którzy każdego dnia łamią swoją przysięgę.

Środki/leki te, oprócz wielu innych efektów, osłabiają umysł i zakłócają procesy myślowe. Mógłbyś to nazwać „formowaniem mas”, chcąc być precyzyjnym w tym, do czego się odnosisz.

Ale co z tym: nagle, dwa lata temu, w odpowiedzi na ogłoszony przez rząd stan wyjątkowy i nakazy, całe miliony ludzi nagle pojawiły się wszędzie W MASKACH.

To z pewnością wyglądało na zjawisko masowe. Bum. Maski. Ludzie nosili je, gdziekolwiek szli.

Istniała łatwa pokusa, by nazwać to spontanicznym formowaniem mas.

Byłem wtedy nieco mniej formalny. Czy powiedziałem, kim są ci wszyscy cholerni idioci noszący maski?

Po dalszych rozważaniach wpadłem na to niesamowite objawienie. Każdego dnia KAŻDY INDYWIDUALNIE zakładał swoją głupią maskę, INDYWIDUALNIE.

I tak, kiedy poszedłem na targ i zobaczyłem tych wszystkich ludzi noszących maski, to chociaż była to fascynująca prezentacja wizualna, każdy z tych ludzi INDYWIDUALNIE założył swoją maskę.

To nie był żaden masowy fenomen.

„Formowanie mas” jest po prostu jednym z tysięcy nieprawdziwych terminów, które naukowcy czują się zmuszeni wymyślać, ponieważ w przeciwnym razie nie mają nic.

Nie mogą po prostu rozmawiać o tym, co się dzieje na świecie i kto co komu robi. To byłoby poniżej ich godności.

Poza tym przez opisywanie prawdziwych morderców na wysokich stanowiskach, wpadliby w głębokie g…. w oczach ludzi, którzy finansują uczelnie, gdzie pracują.

Tak, właśnie tak.

Dlatego o wiele lepiej jest lać wodę w nieskończoność i wymyślać intelektualne śmieci, które uwielbia „wykształcona publiczność”.

W rezultacie ta publiczność nie potrafi stawić czoła sednu sprawy: mordercy to tylko mordercy, a martwe ciała to ludzie, których ci mordercy zabili.

PS: Gdy tak beztrosko przechadzam się po tych martwych ciałach w drodze na pocztę, jednocześnie składam ten artykuł jako pracę doktorską na Harvardzie, Yale, Princeton i Sorbonie. Kiedy wrócą do mnie ze swoimi entuzjastycznymi zatwierdzeniami, opublikuję zrzuty ekranu moich dyplomów. DOKTOR JON.

Zrezygnuję z fryzjera dla stylisty fryzur, kupię kilka wspaniałych garniturów od brytyjskiego krawca i zacznę pojawiać się na konferencjach z mnóstwem psychologicznej i filozoficznej mowy-trawy [ang. gas] do rozgłaszania wśród dużej publiczności.

Teraz to dopiero będą imprezy z formowaniem mas.

_____________

COVID and “Mass Formation” theory, Jon Rappoport, September 7, 2022

−∗−

Powiązane tematycznie:

Substytuowanie wirusa czyli jak wygramy
Jak widać, istnieje teraz świat, w którym ludzie są w ten sposób zahipnotyzowani. Możesz im powtarzać, aż zsiniejesz na twarzy, jakie są dane [i] fakty – to nie ma znaczenia. […]

_____________

Względność wszystkiego czyli jak zacząć formowanie mas
Desmet zidentyfikował psychozę formacji mas jako metodę narzucenia totalitaryzmu wolnemu społeczeństwu poprzez wykorzystanie samotności lub braku więzi lub poczucia sensu u dużych grup ludzi, w celu przekonania ich do działania […]

_____________

Formacja mas czyli jak dokonać totalitarnych zawłaszczeń
„Ich przytłaczająca ideologiczna kontrola przenika do każdej tkanki społecznej” – napisał. „Ta żarliwość, z jaką sąsiad zwraca się przeciwko sąsiadowi, a przyjaciele i członkowie rodziny z radością potępiają naruszenia ogłoszonego […]

_____________

Szok kulturowy i psychologia kontroli
Jesteśmy teraz w punkcie, w którym szok „ustępuje” i ludzie wychodzą z nieco hipnotycznego / insynuowanego stanu wywołanego szokiem. W związku z tym szefowie tej operacji psychologicznej będą próbować dostarczyć […]

 

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!