Będą rzucać w kaczystów kamieniami? Frasyniuk: nie napluję na kogoś, kto rzuci kamieniem

Wygląda na to, że fraszyści od Frasyniuka będą rzucać w kaczystów od Kaczyńskiego czymś innym niż jajka. Czy w Polsce narodził się fraszyzm?

„Nie namawiam do przemocy, ale nie napluję na kogoś, kto tym kamieniem rzuci, bo tak było w stanie wojennym”  – powiedział na jednym z ostatnich wieców, Frasynik

Fraszyzm jest ruchem czerpiącym inspirację z komunistycznej tolerancji represywnej – nam wolno, nam się należy, a wam nie. W praktyce, program tego ruchu zawiera się w kilku podstawowych hasłach, skandowanych na demonstracjach, które po przetłumaczeniu na ludzki język brzmią tak:

Wszyscy razem pięści w górę, odbijemy synekurę!

Duma, duma, resortowa duma!

Względność słowa, względność słowa!

Prostytucja, prostytucja!

– niezorientowanym wyjaśniam, że chodzi o prostytucję polityczną, na którą monopol zaklepała sobie neokomunistyczna PO.

Wszyscy razem ręce w górę, odzyskamy konfiturę!

Warto wiedzieć, że Frasyniuk, podobnie jak wielu innych zwolenników demokracji represywnej, został swego czasu odznaczony przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego Krzyżem Wielkim Orderu Odrodzenia Polski.

Cdn…

Email this to someoneShare on Facebook
Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponPrint this page

O autorze: CzarnaLimuzyna

Blog osobisty. Moje poglądy na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". "Tak, tak, nie, nie" - ideał do którego nieraz trudno się zbliżyć, ponieważ poznanie całej prawdy nie jest łatwe. Uważam jednak, że prawda w dużej liczbie przypadków jest poznawalna. We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.