OB-CIACHowe Kino Uliczne NON-STOP – kolejny pokaz

W ramach akcji  OB-CIACHowe Kino Uliczne Non-Stop   zapraszamy już dziś  (piątek 17.05, o godz. 20.00) na kolejny pokaz filmowy, pod tytułem: ODKRYĆ PRAWDĘ. Tym razem zaprezentujemy trzy filmy Aliny Czerniakowskiej:
  • Zwycięstwo (1995 r.)
  • Odkryć prawdę (2007 r.)
  • Trwajcie (2012 r.)
(szczegóły niżej w ulotce)
 
Sama projekcja przewidywana jest na godzinę 20: 40, natomiast przed zaprezentowaniem filmów zapraszamy na spotkanie z autorką –  Panią Aliną Czerniakowską, które poprowadzi WP Gracjan.
 
Serdeczne podziękowania dla Niewolnika –  na potrzeby akcji stworzył świetny rysunek, wykorzystany w ulotce i na plakacie.
A już w tę sobotę (jak w każdą trzecią sobotę miesiąca) OB-CIACHowe spotkanie.
W Warszawie zapraszamy na Skwer Hoovera, o godz. 12.00 (oczywiście z OB-CIACHową prasą w dłoni). Mamy sporo spraw do omówienia, a najpilniejsza to Wiosenny Kiermasz Radia Wnet:) Chętnych do pracy – bardzo potrzeba…

http://intuicja.salon24.pl/507647,ob-ciachowe-ki…

O autorze: raven59

„Przypatrzcie się krukom: nie sieją ani żną; nie mają piwnic ani spichlerzy, a Bóg je żywi. O ileż ważniejsi jesteście wy niż ptaki!" Łk 12,24 . (...) Uwaga: informuję, że poglądy moje, wyrażane przeze mnie na blogu i we wszelkich komentarzach, na temat osób publicznych są moją prywatną opinią na temat osób publicznych i jako takie powinny być traktowane jako dopuszczalna krytyka osób publicznych.