Inauguracja Klubu Zygmuntowskiego

Klub plakat

Inauguracja Klubu Zygmuntowskiego

30 września 2013 r. godz. 18.oo

Kraków, ul. Szczepańska 1

Kamienica “Pod Gruszką”

Lisicki, Semka, Wybranowski

w Klubie Zygmuntowskim!

Zapraszamy na spotkanie

z redakcją ”Do Rzeczy”

Już w najbliższy poniedziałek, 30 września o godz.18.00 spotykamy się w Sali Fontany w Kamienicy Pod Gruszką, by rozpocząć cykl ważnych rozmów o Polsce i Polakach. Na stawiane przez nas pytanie CO ROBIĆ? odpowiadać będą wybitne osobistości. Jako pierwsi w Klubie Zygmuntowskim zagoszczą Paweł Lisicki, Piotr Semka i Wojciech Wybranowski – redaktorzy pisma „Do Rzeczy”

Wraz z redaktorami zastanowimy się, w jaki sposób można zmienić Polskę? Czy tylko przez wybory? Czy przeciętny Kowalski może zrobić coś, by zmieniać kraj na lepsze? Jeśli tak, to co?

Jesteśmy pierwszym Klubem, na spotkaniach którego nie chcemy wyłącznie mówić jak jest! To wszyscy wiemy! Chcemy bowiem dowiedzieć się, CO ROBIĆ? Co robić, by Polska była do rzeczy!

Interesuje Cię Polska? Interesują Cię Polacy? Paweł Lisicki, Piotr Semka i Wojciech Wybranowski odpowiedzą również na Twoje pytania. Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy na pierwsze spotkanie w ramach Klubu Zygmuntowskiego,30 września 2013 r. o godz. 18.00 w sali Fontany Klubu Pod Gruszką, przy ulicy Szczepańskiej 1 w Krakowie.

Zachęcamy do zakupu przed spotkaniem broszurki w cenie 10 zł, o Fundacji im. Zygmunta Starego i Klubie Zygmuntowskim. Uzyskane środki przeznaczamy na dalszy rozwój obywatelskich projektów naszej Fundacji.

Rada Klubu Zygmuntowskiego

O autorze: Józef Wieczorek

W XX w. geolog z pasji i zawodu, dr, b. wykładowca UJ, wykluczony w PRL, w czasach Wielkiej Czystki Akademickiej, z wilczym biletem ważnym także w III RP. W XXI w. jako dysydent akademicki z szewską pasją działa na rzecz reform systemu nauki i szkolnictwa wyższego, założyciel i redaktor Niezależnego Forum Akademickiego, autor kilku serwisów internetowych i książek o etyce i patologiach akademickich III RP, publicysta, współpracuje z kilkoma serwisami internetowymi, także niezależny fotoreporter – dokumentuje krakowskie ( i nie tylko) wydarzenia patriotyczne i klubowe. Jako geolog ma wiedzę, że kropla drąży skałę.