Hej warszafko stolyco… Bój się Boga

z12298023Q,Plac-Zbawiciela-w-pelnej-krasie

Hej warszafko, stolyco… bój się Boga !

Do Krakowa stolicy nie przeniesiemy niestety, więc jako że jesteś naszą stolicą warszafko mamy również coś do powiedzenia na temat jej coraz „piękniejszego” wyglądu.

 

Pałac Kultury, palma.. a teraz „tęcza”..

Co jest z Wami Warszawiacy ?

Tęczę zawłaszczyli sobie homo i potraktowali niby pomnik na swoją cześć.

A przecież to żadnym pomnikiem nie jest.

W czerwcu 2012 roku na Placu Zbawiciela w Warszawie stanęła kolorowa tęcza. Wysoka na 9 i szeroka na 26 metrów, została stworzona z 16 tysięcy sztucznych kwiatów nawleczonych na stalową konstrukcję. Autorką rzeźby jest Julita Wójcik, która przygotowała instalację dla Instytutu Adama Mickiewicza. Powstanie kolorowej tęczy miało nawiązywać do programu wydarzeń kulturalnych towarzyszących polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej

http://www.informacja.warszawa.pl/aktualnosci/piatkowe_calowanie_pod_tecza

 

W czasie słynnej polskiej prezydencji w czerwcu 2012 powstała  instalacja z kwiatów. Nie jest to więc żaden obiekt trwały, żaden pomnik i po zakończeniu tej pełnej sukcesów prezydencji powinno być toto rozebrane.

 

Najprostsze rozwiązanie jest zawsze najlepsze, ale przecież jest okazja, żeby pokazać jacy Polacy są ciemni, tacy mało homo… mało gender i w ogóle.

Mieszkańcy Placu Zbawiciela nie chcą tego paskudzctwa.

Ile razy płonęła ?…. pięć…

Zrobiono więc z niej pomnik polskiej homofobii, przy współudziale pani prezydent Warszawy, mendiów i „świętego” oburzenia 1% homoseksualistów.

Nie dajmy nienawiści zawłaszczyć naszego Miasta! Nie gódźmy się na dyktaturę siły i chamstwa!

 

Przyjdź w piątek po południu pod tęczę – w pojedynkę, we dwójkę lub w grupie. Wiek, rasa, orientacja, wyznanie nie mają znaczenia. Znaczenie ma to, że nie zgadzasz się na agresję i wandalizm, na nienawiść i tępą siłę, usprawiedliwiane politycznymi “wartościami”.

Poprzez okazanie sobie uczuć pokażmy, że jesteśmy odporni na podpalenia.

 

Do zobaczenia!”

http://www.informacja.warszawa.pl/aktualnosci/piatkowe_calowanie_pod_tecza

 

W związku z powyższym i konkretnie. Dostałam dzisiaj emaila.

Proszę wszystkich o podpisanie petycji, która może wpłynie na skasowanie tej instalacji raz na zawsze:

 

Witaj, Anna

Dziękujemy Ci za podpisanie petycji, “Petycja dot. “tęczy” na Placu Zbawiciela“, której adresatem jest Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy.

Prosimy, pomóż nam w osiągnięciu sukcesu poprzez poproszenie Twoich znajomych i rodziny o podpisanie jej. Łatwo możesz udostępnić petycję na Facebooku: musisz tylko kliknąć ten link

http://www.citizengo.org/pl/signit/1612/view.

I najważniejsze: niżej masz wzór wiadomości e-mail, którą możesz przesłać osobom, do których masz kontakty. Razem możemy sprawić, że pożądane zmiany staną się realne,

Magdalena z Zespołem CitizenGO

——— 

Wiadomość do przesłania Twoim znajomym.

Cześć! Właśnie podpisałem/am petycję “Petycja dot. “tęczy” na Placu Zbawiciela” na CitizenGO, której adresatem jest Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy.

Wydaje mi się, że to ważna sprawa i chciałbym/chciałabym, abyś ją poparł/a. Tutaj jest link:

http://www.citizengo.org/pl/1612-szkoda-pieniedzy-na-kolejna-tecze

 

O autorze: Patria