15 marca Bielsko Biała, 15 i 16 marca Poznań, 16 marca Zamość – Msze Święte za Ojczyzne i Pokutne Marsze Różańcowe

 http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/

 

 

Uroczyste Pokutne Marsze Różańcowe i Msze Święte w Bielsku Białej, Poznaniu i Zamościu odbywają się za wiedzą i z błogosławieństwem Księży Ordynariuszy każdej z Diecezji.

A oto informacje szczegółowe dotyczące poszczególnych miast:

W Bielsku Białej w najbliższą sobotę o godz. 15.00 w kaplicy kościoła p. w. Najświętszego Serca Pana Jezusa uczestnicy Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę Koronką do Bożego Miłosierdzia rozpoczną I Pokutny Marsz Różańcowy, który skieruje się do kościoła p. w. św. Stanisława w Starym Bielsku. Tu o godz. 17.00 będzie złożona Najświętsza Ofiara w intencji Ojczyzny i Diecezji, by była wierna Bogu Krzyżowi i Ewangelii oraz wypełniła Jasnogórskie Śluby Narodu.

W Poznaniu

– w najbliższą sobotę gościć będzie ks. Stanisław Małkowski, który o godz. 12.00 i g. 18.00 złoży w intencji Ojczyzny Najświętszą Ofiarę w kościele p. w.  św. Jana Bosko (ul. Warzywna 17) Podczas Mszy Świętej ks. Stanisław wygłosi także kazanie.

– w najbliższą niedzielę 16 marca ks. Stanisław Małkowski wygłosi homilie w Sanktuarium Bożego Ciała o godz. 8.00, 9.30, 11.00 i 12.30. Po comiesięcznej Mszy Świętej za Ojczyznę o g. 12.30 odbędzie się kolejny Pokutny Marsz Różańcowy, który pod przewodem ks. Stanisława uda się do Sanktuarium Matki Bożej w Cuda Wielmożnej na Wzgórzu Przemysła.

W Sanktuarium oo. Franciszkanów o godz. 18.00 ks. Stanisław złoży Najświętszą Ofiarę w intencji Ojczyzny.

W Zamościu 16 marca tradycyjnie w Kościele Rektoralnym p. w. św. Katarzyny uczestnicy Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę o godz. 17.00 uczestniczyć będą w Najświętszej Ofierze Mszy świętej, po której ulicami Zamościa poprowadzą kolejny comiesięczny Pokutny Marsz Różańcowy.

O autorze: Asadow

Marek Sas-Kulczycki (konto do admistracji)