PKW ma problem z policzeniem osób okupujących ich siedzibę

Pojawiły się problemy z policzeniem osób, które rozpoczęły okupację siedziby PKW.

Na prośbę PKW do komisji dokooptowano grupę wsparcia – wszystkich wychodzących z budynku spisuje i liczy policja, która prawdopodobnie przesyła uzyskane dane dalej.

Wewnątrz siedziby PKW, w sali konferencyjnej są: reżyser filmowy Grzegorz Braun, Solidarni2010 z Ewą Stankiewicz, Krucjata Różańcowa za Ojczyznę z panem Marcinem Dybowskim, Zenon Nowak ze stowarzyszenia Dzielny Tata, Rafał Mossakowski z Centrum Edukacyjnego Powiśle, poseł Przemysław Wipler, Robert Winnicki z Ruchu Narodowego, senator Mieczysław Gil, młodzież – uczestnicy niedawnej demonstracji oraz przedstawiciele mediów. (za Solidarni 2010.pl)

Postulaty protestujących:

1. Dymisja wszystkich członków PKW

2. Zmiana prawa wyborczego

3. Powtórka wyborów

Media głównego ścieku podają ocenzurowaną wersję wydarzeń. Pojawiły się apele, aby zrezygnować z protestów do momentu ogłoszenia oficjalnego wyniku fałszerstw, lub do czasu następnych wyborów.

Ostatecznie Państwowa Komisja Wyborcza przerwała do odwołania liczenie w związku z pojawieniem się dodatkowej ilości nieznanych głosów protestu w swojej siedzibie.

Szło już nam bardzo dobrze, do momentu gdy nie sparaliżowano naszej pracy.

Poniżej krótki film z konferencji pikietujących

Cytat (prawdziwy!) z dzisiejszego oświadczenia rzecznika prasowego PiS:

Prawo i Sprawiedliwość zdecydowanie negatywnie ocenia dzisiejsze wydarzenia pod siedzibą PKW”.

Niektórzy sympatycy PiS postulują, aby zgodnie z pisowską praktyką /11 listopada/, protest  przenieść do innego miasta.

Trwają tarcia pomiędzy agenturami wpływu. Warto zauważyć brak wspólnego, uzgodnionego stanowiska, objawiające się w graniczącej z absurdem narracji:

„V kolumna Putina zajmuje PKW. Gdzie jest państwo Polskie?” brzmi dramatycznie nagłówek z Frondy.

Jak widać na załączonym zdjęciu do V kolumny Putina został zaliczony Przemysław Wipler, Grzegorz Braun, Robert Winnicki oraz niewymieniona Krucjata Różańcowa za Ojczyznę. Jak wynika z nasłuchu transmisji na żywo, na Solidarnych 2010.pl, do zwolenników Putina dołączył również Jan Pospieszalski (?!). Agenci Putina są również obecni przed lokalem PKW – są to  posłanki PiS – Małgorzata Gosiewska i Anna Sikora.

Frondaaa

Komentarze z Frondy:

Fronda komentarze

 

Z ostatniej chwili:

PKW odmówiła poddania się do dymisji. Tuż po północy nastąpiła siłowa interwencja funkcjonariuszy policji. Aresztowano wiele osób, wśród których byli także dziennikarze. Świadkowie widzieli jak podjęto nieudaną próbę zatrzymania senatora RP.

Godz. 00.50. Część protestujących zgromadziła się przed komendą na ul. Wilczej, gdzie zostali uwięzieni protestujący.

Braun mówi o scenariuszu demontażu państwa polskiego oraz o kolejnych punktach antypolskiego scenariusza:

Film dłuższy:

Przemarsz:

 

 

 

 

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". "Tylko prawda jest ciekawa". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.