CENZURA NA PORTALU EKSPETYT.ORG

Kaczynski - cenzura

CENZURA NA PORTALU EKSPETYT.ORG

Blogerko Judyto – nieopanowany gniew prowadzi do nienawiści. A ks. Andrzej Jagiełła nawet twierdzi, że można w takim przypadku mówić o grzechu ciężkim!

* * * * *

Blagierka Judyta usunęła całą moją notkę o nienawiści wobec J. Kaczyńskiego – pisząc wcześniej w imieniu jakich „zarządców”  tego portalu  jakiś niedowarzony komentarz  z absurdalnymi –  widocznie wyssanymi z jej brudnego palca – prymitywnymi banialukami, że obrażam w tej notce cały Kościół katolicki.

Czyli ten jej Kościół, który ona sama – widocznie w imieniu następcy św. Piotra Papieża Franciszka – jednoosobowo tu, na tym portalu, samozwańczo reprezentuje oraz w którego imieniu cenzuruje portal!

Cenzura jest jednak zupełnie nowym obyczajem na tym – jednak katolickim – portalu…

I co ma to wspólnego z miłością bliźniego, która jest „słowem” serca zaadresowanym do drugiego człowieka.

Bliźnim wobec drugiego jest ten, kto „okazuje mu miłosierdzie”. (Łk 10:29-37)

* * * * *

Stanę się zgorzkniały i stracę zaufanie do ludzi, bo zawiódł mnie jeden człowiek. Będę ział nienawiścią do tych, co odnaleźli swoje skarby, bo ja sam nie dotarłem do mojego. I zawsze będę dbał tylko o tę odrobinę, którą posiadam, bo jestem za maluczki by mieć cały świat.

Paulo Coelho „Alchemik”

O nienawiści grupy religijnych katolików do J. Kaczyńskiego oraz PiS: http://3obieg.pl/o-nienawisci-religijnych-katolikow-do-j-kaczynskiego-oraz-pis

_________________________________________________________________________

Usunięta przez Judytę moja notka została odtworzona przez Asadowa i opubblikowana na portalu – za co mu dziękuję.

_________________________________________________________________________

O autorze: Andy-aandy

Niezależny wędrownik po necie, czasem komentujący... * Serendipity — the faculty or phenomenon of finding valuable or agreeable things not sought for...