ALARM?? ALARM?? Czy naprawdę uniemożliwiono kontrolę wyborów????

UWAGA, to piszę dziś, 3 maja: Zapoznałem się ze źródłem, którego zresztą  “Niezależna” nie podała: TUTAJ

I wynika mi z tego, że nie jest prawdą to, co jest napisane w “Niezależnej” chodzi zwłaszcza o pkt 2., Proszę, aby ktoś jeszcze to zweryfikował.

W szczególności, nie ma nic o odpowiedzialności karnej, a wytyczne dla sporządzenia protokołów, kopii protokołów i wpisania wszystkiego w system informatyczny wydaje sie całkowicie w porządku! Nad wszystkim czuwa komisja i wszystko musi być podpisane przez jej członków, ewentualnie mężów zaufania. Czy ja jestem nieuważny, czy ktoś nas robi w konia? Ploty rozpowszechniłem?! Ratunku.. Przyjaciele, sprawdźcie to sami. Poruszycielu!

 

TAK NAPISAŁEM 2 dni temu:

Wybory będą na pewno fałszowane. Wskazują na to nowe “wytyczne” PKW, skierowane do obwodowych komisji.

Za:

http://niezalezna.pl/66551-5-szokujacych-przykladow-na-mozliwosc-falszowania-wyborow-co-na-pkw

 

Zwłaszcza 2-gi punkt (choć inne też ważne):

//2. Zalecenia PKW by ostateczną wersją protokołu wyborczego NIE był protokół ręczny, wytworzony i podpisany przez wszystkich członków OKW, lecz by był to wydruk z komputera i drukarki podłączonej do systemu komputerowego PKW wytworzony poza lokalem wyborczym i przy udziale niektórych członków komisji. Przewodniczący OKW pod groźba sankcji KARNEJ ma natychmiast zniszczyć login, hasło i certyfikat, na podstawie którego wpisał dane, a więc jedyny dowód jakie dane w rzeczywistości zostały przez niego wprowadzone.//

UWAGA: Fotografie protokołów wyborczych sporządzone natychmiast po zakończeniu liczenia głosów są JEDYNYM WIARYGODNYM sposobem, aby społeczeństwo mogło samodzielnie zorganizować podliczenie głosów i UDOWODNIĆ ewentualne fałszerstwo! Eliminacja konieczności wywieszania PRAWDZIWYCH protokołów, to zamach na tę możliwość!

ALARMUJCIE INNYCH! Potrzebujemy FOTOKONTROLI wyborów! (np TUTAJ)

O autorze: space