Nożownik z Londynu był ziemianinem pochodzenia pozaziemskiego

uchodźca z kosmosu

Londyńska policja poinformowała, że napastnik, który zabił kobietę i ranił pięć innych osób nożem, był ziemianinem o „pozaziemskich korzeniach”. Sugeruje również, że nie działał on z pobudek agresywnych, lecz cierpiał na zaburzenia adaptacyjne.

 

Do zdarzenia doszło w sklepie. Zniecierpliwiony procedurą zapłaty za wybrany towar uchodźca zdenerwował się i zaczął dźgać powietrze wokół siebie ostrym narzędziem. Doszło do niepotrzebnego zamieszania, podczas którego jedna z uciekających osób została przypadkowo trafiona. Kilka innych osób doznało obrażeń. Policja uważa, że byli przypadkowymi ofiarami, a do zdarzenia doszło na skutek zaburzeń adaptacyjnych. Zdaniem śledczych nie ma żadnych dowodów, które miałyby świadczyć o świadomym zamiarze pozbawienia kogokolwiek życia.

Policja nie podaje informacji dotyczących planety, z której przybył uczestnik zdarzenia, a tym bardziej, czy jest to planeta XR6. Priorytetem jest dla nas jego aktualne samopoczucie i stan psychiczny, który determinował świadomość zdarzenia. „Główną linią śledztwa” jest sprawdzenie stanu zdrowia psychicznego.

Stowarzyszenie przeciw Kosmofobii w wydanym komunikacie stwierdza, że wykorzystywanie tego typu wydarzeń do siania nietolerancji jest jaskrawym nadużyciem, mającym na celu utrudnianie niełatwego procesu integracji.

______________________________________________________________________________________________________________

Grafika: Duchesnay Denis 3D Artist/Source/

O autorze: CzarnaLimuzyna

Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". "Tylko prawda jest ciekawa". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.