Zachwyty nad Kaczyńskim i wciąż ta sama ignorancja w sprawach najważniejszych

screenshot /prawda całą dobę/

 

Kaczyński strzelił bramkę opozycji!!!

Pomijając głupkowaty nawyk nazywania reprezentantów zagranicy opozycją, zgadzam się. Jarosław Kaczyński strzelił efektowną bramkę. Obniżenie pensji posłom o 20% było celnym strzałem. Wysypała się tylko poseł Mazurek, która powiedziała:

Dzisiaj sytuacja jest taka, że podjęliśmy taką decyzję, która wytrąci argumenty opozycji.

Stanisław Karczewski, Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej wielce zadowolony uczestnik spotkania z komunistycznymi konfidentami na gali Polsatu, był bardziej finezyjny:

Decyzje Jarosława Kaczyńskiego i Komitetu Politycznego PiS to nie zwycięstwo opozycji, to przegrana kłamliwej narracji, że PiS nie słucha obywateli. Obłuda jest po stronie tych, którzy przez 8 lat byli totalnie głusi na głos Polaków.

Czy PiS słucha Polaków? W takim razie co z dymisją Glińskiego? Co ze zmianą tchórzliwej narracji wobec żydowskich oszczerców- zmianą polegającą na mówieniu prawdy. Całej prawdy. Czy inne, dotychczasowe błędy PiS zostaną również naprawione? Niestety, nie zanosi się na to. Większość istotnych spraw leży odłogiem.

Polska bramka stoi pusta

Widać, że głównym motywem tego taktycznego posunięcia było odzyskanie sympatii publiczności. Ja, natomiast pytam się: to wszystko? Czy nie nadszedł wreszcie czas na strzelanie bramek komuś innemu, a przede wszystkim czas na skuteczną obronę pustej polskiej bramki do której walą bez opamiętania nasi wypróbowani nieprzyjaciele, przy zupełnej bierności rządzących, cichuteńko kwilących.

Wiem również, że naiwny lud pisowski musi zostać pobudzony emocjonalnie i skonfrontowany z tępymi zwolennikami “komunistów i złodziei’. Zwykła medialna moderacja nastrojów przed wyborami samorządowymi.

______________________________________________________________________________________________________________

O autorze: CzarnaLimuzyna

Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". "Tylko prawda jest ciekawa". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.