Andrzej Duda, czyli krótka historia leminga z targowicą w tle

jpost.com

Nie da się zrozumieć aktualnej sytuacji bez znajomości historii Polski z zasadniczym wątkiem odsunięcia od „koryta” morderców i złodziei z frakcji żydowskiej w PZPR, w roku 1968.

Od tamtej pory, utraciwszy całkowicie władzę na rzecz gangu „Chamów”, gang żydowski zaczął jeszcze intensywniej walczyć o „liberalizację” systemu komunistycznego w celu przekształcenia go w zachodnią liberalną demokrację typu neomarksistowskiego. Spektakularny powrót „Żydów” do maistreamu polityki dokonał się w ramach okrągłostołowego porozumienia nazwanego przez Amerykanów układem Jaruzelski- Geremek.

Nie da się również rozpoznać dzisiejszego układu sił bez wiedzy, że prawie wszyscy współcześni „bojownicy o demokrację” mają wspólną komunistyczną przeszłość: dziadkowie, ojcowie, resortowe dzieci, wstępujący potem w ramach zmiany szyldu do „nowych” partii, w tym do niesławnej Unii Wolności.

Rok 1989. „Chamy i Żydy” powołują rząd Mazowieckiego

Autor nowego rozdania Kiszczak posługując się agentem „Chamów” Bolkiem i pomniejszym sortem tajnych i jawnych współpracowników ustalił z przedstawicielami odsuniętych od koryta „Żydów” parytety w ramach których 65% miejsc w przyszłym sejmie zajmą „Chamy”, a 35% przypadnie na użytecznych idiotów i „Żydów” mających za zadanie reprezentować  “opozycję”.

3 lipca 1989 roku w „Gazecie Wyborczej” ukazał się artykuł Adama Michnika pod znamiennym tytułem „Wasz prezydent, nasz premier” postulujący:

sojusz demokratycznej opozycji z reformatorskim skrzydłem obozu władzy.

 

Autorami sloganu byli Juliusz Rawicz jeden z założycieli i długoletni zastępca redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej” mający lewicowe poglądy (PPS) i Helena Łuczywo, córka działaczy komunistycznych żydowskiego pochodzenia, Ferdynanda Chabera i Doroty (Debory) z domu Guter. Łuczywo oczywiście brała udział w obradach okrągłego stołu jako przedstawicielka „opozycji” (zespół ds. mediów).

17 sierpnia 1989 „Bolek” przedstawił trzy kandydatury na premiera: Tadeusza Mazowieckiego, Bronisława Geremka (Benjamina Lewertowa) i Jacka Kuronia. Wszyscy trzej byli w czasach stalinowskich zwolennikami reżimu sowieckiego. Prezydentem miał zostać komunistyczny zbrodniarz Jaruzelski.

Ostatecznie powołano rząd zasłużonego w walce z żołnierzami wyklętymi, stalinowskiego publicysty Mazowieckiego, kandydata frakcji „Żydów”. Prezydentem wybrano „Chama” Jaruzelskiego, wymienionego potem na „Bolka”. Ministrem MSW, nadzorującym niszczenie akt bezpieki, został komunistyczny generał Czesław Kiszczak. Większość członków rządu stanowili byli i aktualni członkowie partii komunistycznej wraz z przybudówkami (m.in. PSL).

Korzenie Unii Wolności

Śledząc życiorysy głównych „polityków” tej partii zwraca uwagę ich członkostwo w różnych komunistycznych organizacjach z czasów PRL-u. Byli to Osobnicy, którzy zmienili potem orientacje z moskiewskiej na Wielki Wschód Francji i inne ośrodki kierownicze na Zachodzie. To właśnie z nich rekrutowali się prominentni członkowie fundacji Sorosa w Polsce oraz członkowie żydowskiej loży B’nai B’rith. Do takiej właśnie partii wstąpił swego czasu Andrzej Duda – młody leming.

Resztę historii już znamy. Blokada reformy sądownictwa, historyczne fałsze dotyczące roli Żydów w polskiej historii, głoszenie wizji „Rzeczpospolitej Przyjaciół” – w rzeczywistości Rzeczpospolitej otwartej na naszych nieprzyjaciół, dekonstrukcja rządu Szydło i uaktywnienie kolejnej transzy członków UW i PO. Autorstwo: Andrzej Duda.

Wiem, że mój wpis nie trafi do gorszego sortu, którego percepcja i zdolność myślenia dzięki TVN są na poziomie zombie, ale mam nadzieję, że pobudzi do refleksji przynajmniej część pisowskiego elektoratu.

Liderzy “polskiej” polityki

Duda (UW), Gliński (UW), Czaputowicz (stajnia Lewertowa), rozdający granty neomarksistom – Gowin (PO), dążący do likwidacji przemysłu futrzarskiego- Czabański (PZPR), Anna Zalewska- minister edukacji (UW), Mateusz Morawiecki, kolejny premier III RP z wirtualną obrożą okrągłostołowej poprawności:

biało-czerwona flaga nie jest ani lewicowa, ani prawicowa

Premier, który wykazał się całkowitą biernością w kwestii podpisanej przez Trumpa ustawy 447, który praktycznie wywiesił białą flagę przed UE (wykastrowanie zapisu o skardze nadzwyczajnej) i środowiskami szkalującymi Polskę. Premier, który sprawia wrażenie serwilisty w relacjach z Danielsem i innymi członkami żydowskiej sekty Chabad Lubawicz – Kulisy koszernej kolacji premiera Morawieckiego.

 

1) Chamy– “Natolińczycy byli przeciwnikami liberalizacji systemu, głosili hasła nacjonalistyczne i antysemickie”.

2) Żydy – “Puławianie, wielu pochodzenia żydowskiego, co natolińczycy wykorzystywali w propagandzie, nazywając puławian Żydami”.

______________________________________________________________________________________________________________

fot. w ikonie wpisu:PAP/Radek Pietruszka/dziennik.pl

O autorze: CzarnaLimuzyna

Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". "Tylko prawda jest ciekawa". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.