Zachwyt „polskich wielbłądów” słowami Morawieckiego

Świat dzisiaj wstrzymał oddech. Wszyscy z niedowierzaniem wysłuchali, tego co powiedział polityk z Polski w kolejną rocznicę wyzwolenia niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego KL Auschwitz. Po 74 latach sensacyjna prawda wyszła na światło dzienne, a wypowiedział ją premier PiS, Morawiecki.

Tej zagłady nie zrobili żadni naziści tylko zrobiły ją Niemcy hitlerowskie

A wiec nie zrobili tego Polacy? Spora część opinii światowej kręciła głową z niedowierzaniem.

Najbardziej ucieszył się „polski wielbłąd”. Słowa premiera PiS odbiło się szerokim echem w mediach społecznościowych – Nie jesteśmy wielbłądami, nie jesteśmy wielbłądami, to Niemcy! Niestety muszę się w tym momencie doprecyzować – premier nie powiedział Niemcy, tylko “Niemcy hitlerowskie“. /Portal dorzeczy.pl podał zafałszowany skrót w tytule/.

Szef rządu podkreślił, że państwo polskie stoi na straży prawdy, która nie może być w żaden sposób relatywizowana.

Chodzi zapewne o jakiś niewidzialnych strażników, którzy podejmują działania niewidzialne i niesłyszalne dla reszty śmiertelników. Gwoli sprawiedliwości trzeba nadmienić, że zadanie mają prawie niewykonalne, bo na polecenie Izraela, Polska “wykastrowała” ustawę o IPN, pozbawiając ją na wszelki wypadek wszystkich kończyn- narzędzi prawnych.

Cóż jeszcze powiedział Morawiecki?

Niemcy hitlerowskie karmiły się ideologią faszystowską, którą do dzisiaj wszyscy historycy tak określają, ale całe zło wzięło się z tego państwa.

W tym momencie muszę zganić Mateusza Morawieckiego, bo nie ideologia faszystowska, tylko ideologia narodowego socjalizmu, nazizm oparty na rasistowskim zróżnicowaniu człowiek – nie człowiek, znanym również w cywilizacji żydowskiej: żyd i goj.

Tak jak zwykle bywa znalazły się osoby, które zepsuły całą uroczystość. Według antypolskich środowisk byli to Polacy z flagami biało-czerwonymi. Inni nie zgadzając się z tym, wskazują na innego sprawcę, Żyda z Łodzi, Leona Weintrauba, byłego więźnia KL Auschwitz, który powiedział:

Ubolewam bardzo, że w wielu krajach Europy, ale także i w naszym kraju, bezkarnie maszerują osoby w uniformach zbliżonych do nazistowskich. Osoby te otwarcie nazywaj się nazistami i utożsamiają się z nazizmem, głoszą hasła zbliżone do nazistowskich. /dorzeczy.pl/

Gwoli kronikarskiej uczciwości dodaję jeszcze głos stronnictwa niemieckiego w Polsce:

Skandaliczne słowa Morawieckiego.”Tej zagłady, która szła wtedy, nie zrobili żadni naziści, tylko zrobiły ją Niemcy hitlerowskie” Naród niemiecki został sterroryzowany przez nazistów. To nazizm wywołał wojnę i mordował.Dzisiaj populizm pisowski bierze garściami z ich ideologii.

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". "Tylko prawda jest ciekawa". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.