Żydzi uciekają przed swą prawdziwą historią

Rozpocznę od zacytowania wczorajszego [25.02.2019] wpisu Matki Kurki [Piotra Wielguckiego] na Twitterze:

“Talmud albo jak to woli szkoła Goebbelsa w pigułce. Gdy morduje Żyd natychmiast staje się “polskim komunistą”, francuskim stolarzem, bułgarskim listonoszem. Ale gdy zginie Żyd, to zabójcą ZAWSZE jest Polak, Bułgar, Francuz. To wyssane z mlekiem matki żydowskiej poczucie wyższości.” {TUTAJ}

Chodziło w nim o wypowiedź Pawła Kukiza:

“Dziś 66. rocznica zamordowania przez komunistów Augusta Fieldorfa „Nila”. Na karę śmierci skazany został przez „sąd” pod przewodnictwem Żydówki Marii Gurowskiej vel Genowefa Maria Danielak z domu Zand, córka Moryca (Mariana) i Frajdy (Franciszki) z Eisenmanów. W składzie sędziowskim (poza Gurowską) znalazło się jeszcze dwóch Żydów – Emil Merz oraz Gustaw Auscaler (zm.w 1965 r. w Izraelu). Czwartym „sędzią” był Igor Andrejew (pochodził z wileńskiej, spolszczonej rodziny rosyjskiej). August Fieldorf „Nil” mimo tortur nigdy nie podjął współpracy z władzami komunistycznymi. Zapłacił za to najwyższą cenę.
Cześć Jego Pamięci!” {TUTAJ}.

Wywołała ona ostrą dyskusję, a autora natychmiast oskarżono o antysemityzm {TUTAJ}. Kukiz stwierdził {TUTAJ}, że będzie zgłaszał takie pomówienia do prokuratury. Rzeczywiście – wyszło na to, iż Żydzi walczą z faktami historycznymi. Jeszcze wyraźniej świadczył o tym artykuł Adama Leszczyńskiego “Antysemityzm w mediach prorządowych. Trzy przykłady: „Wiadomości”, Mularczyk, Waszczykowski” opublikowany trzy dni temu w portalu Oko.press {TUTAJ}. Rzekomy antysemityzm Wiadomości TVP z 18 lutego 2019 polegał na przypomnieniu, że w likwidacji getta warszawskiego brała udział policja żydowska, Mularczyk zauważył, że Żydzi chcą od Polski pieniędzy, a Waszczykowski powiedział, iż:

“Według Żydów jedyną ofiarą II wojny światowej byli oni. Nigdy nie zgodzą się na rozszerzenie narracji o przebiegu i skutków wojny. Nie zgodzą się na pokazanie, że inne narody też cierpiały”.

Problem polega na tym, iż te wszystkie wypowiedzi są prawdziwe i właśnie dlatego wywołują tak histeryczną reakcję kół żydowskich. Żydzi stworzyli sobie tzw. “religię Holocaustu”, w myśl której byli oni ofiarami największej zbrodni w historii ludzkości i z tego powodu należy im się cześć i chwała. Hitlerowskie Niemcy faktycznie wymordowały kilka milionów Żydów, ale widoczny udział w tej zbrodni mieli niestety także żydowscy kolaboranci. Historycy żydowscy [Ringenblum, Arendt] uważali, że bez ich udziału Holocaust nie mógłby zostać dokonany w tak wielkich rozmiarach. Jeszcze ważniejsze jest zaangażowanie Żydów w budowę zbrodniczego komunizmu. Żydowscy oprawcy z NKWD, Czeka oraz innych komunistycznych służb maja na sumieniu śmierć milionów ludzi. Ocenia się, ze komunizm pochłonął około 100 milionów ofiar.. Nie sposób obecnie stwierdzić, czy więcej Żydów padło ofiara Hitlera, czy też więcej niewinnych ludzi zabili żydowscy komuniści.

W każdym razie czarne karty narodu żydowskiego są obszerne i nie pomoże na to robienie z siebie wyłącznie niewinnych ofiar. Propaganda żydowska traci jednak ostatnio na znaczeniu. W swej dzisiejszej notce opisał to Matka Kurka w odniesieniu do Polski {TUTAJ}:

“Z drugiej strony każdą krytykę wobec Żydów zagłuszano histerią i linczem medialnym, do tego stopnia nachalnie, że mało kto się decydował pisnąć. O tym, aby „złe słowo” o Żydach powiedział jakiś profesor albo polityk z pierwszych stron gazet w ogóle nie było mowy. Dziś sprawy się pozmieniały, po olbrzymiej i kłamliwej żydowskiej propagandzie, tej w Polsce i poza granicami Polski, nastąpiła ostra reakcja Polaków, co jest absolutną i cenną nowością. Zawsze przychodzi taki moment, w którym zaszczuwany w końcu się odwinie, ile można znosić upokorzeń i publicznej chłosty. Dokładnie tak się stało z Polakami po fali oszczerstw i agresji, wylanej przez Żydów w jasno określonym celu – zgnoić i oskubać na wymyślone weksle.
W efekcie już nie skrajnie prawicowe „oszołomy” mogą sobie pozwolić na krytykę żydowskich kłamstw, ale tacy politycy jak Marek Jakubiak, Paweł Kukiz i wielu innych, którzy bywają w TVN. W mediach publicznych pojawiły się tak ostre materiały na temat zbrodni żydowskich, że trzy lata temu cała telewizja poszłaby siedzieć za „mowę nienawiści”. Otwarcie o technikach propagandowych, żydowskich mordercach w komunistycznej bezpiece i o współpracy Żydów z Niemcami, mówią znani i mający wiele do stracenia historycy. Wszystko to razem nie jest krokiem na przód, ale jest prawdziwą rewolucją, którą trzeba umieć dostrzec i docenić,”..

O autorze: elig