Czy normalny inaczej, niejaki Śmiszek powinien trafić do więzienia?

Jeden z normalnych inaczej, niejaki Śmiszek, rozochocony dotychczasową bezkarnością zaczął grozić Polakom więzieniem za dezaprobatę moralną i za naturalny odruch estetycznego i etycznego obrzydzenia. Osobnik ów znany tylko i wyłącznie z powodu rozwiązłości uprawianej z Biedroniem, nazywa odruch moralny fobią.

Homoseksualiści są to ludzie chorzy

/Krzysztof Karoń/

Głównym powodem dla którego szeroka koalicja normalnych inaczej, kradnących inaczej, przyzwoitych inaczej, kochających inaczej, odnosi sukces przekraczając kolejną granicę, jest ignorancja środowiska ludzi „prawych”, które rozniecając słomiany ogień oburzenia, nie potrafi lub boi się nazwać rzecz po imieniu, a na dodatek używa języka wroga (!) języka homopropagandy do opisu aktualnej sytuacji. Można usłyszeć i przeczytać brednie o “orientacji seksualnej, o gejach, o homofobii”…

Nie ma czegoś takiego jak “orientacja seksualna”

Dokument podpisany przez prezydenta Trzaskowskiego forsuje teorię orientacji seksualnej, de facto w sferze seksualnej mamy do czynienia z normą albo z wynaturzeniem. /Kaja Godek/

Niedawno portal Stefczyk.info opublikował materiał z którego jednoznacznie wynika, że za kartą lesbijek, sodomitów, biseksualistów, transwestytów stoi m.in. znany zwolennik pedofilii.

Czy Śmiszek powinien trafić do więzienia? Jeżeli chcemy poważnie traktować siebie, nasze dzieci i nasze państwo to degeneraci propagujący ideologię nazistowską lub komunistyczną powinni lądować na ławie oskarżonych. Według mojej opinii Śmiszek propaguje nową wersję komunizmu- antykulturowy marksizm. Niestety, przeciętny “prawy” również w tym zakresie wykazuje się porażającą niewiedzą, nie kojarząc, że lgbt to jedno z wielu narzędzi współczesnej rewolucji komunistycznej.

Inną kwestią jest także używanie (najprawdopodobniej nieświadomie) marksistowskiego języka przez liderów opinii w pisowskich mediach przez zawodowych dziennikarzy.

Pani Zuzanna dobrze kombinowała, lecz przy okazji wstrzyknęła do głów kolejną porcję trucizny.

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". "Tylko prawda jest ciekawa". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.