Twój szwab versus Twój Żyd

Kilka dni temu „freudowska pomyłka” jednego z członków niemieckiej targowicy na Twitterze, który napisał #Twojszwab, stała się przyczyną propagandowej ofensywy ze strony socjalistów z PiS. Wychodząc z założenia, że każdy normalny Polak wie, że koalicja PO et consortes to jawne stronnictwo niemieckie, postanowiłem spróbować przebić się do świadomości otumanionych propagandą i stworzyć hasztag #TwojŻyd.

Zacznę od znajomka Jarosława Kaczyńskiego, przewodniczącego Gmin Wyznaniowych Żydowskich w Polsce, Lesława Piszewskiego, który notorycznie szkaluje naród polski pomówieniami o udział w zagładzie żydów i uczestnictwo w zbrodni w Jedwabnem. Jako #TwojŻyd pod rządami PiS pozostaje bezkarny. Gdyby  ustawa o IPN funkcjonowałaby w polskim prawie, w pierwotnej wersji, pan Piszewski już dawno zostałby pociągnięty do odpowiedzialności karnej.

78 rocznica zbrodni w Jedwabnem. Ambasador Azari mówi o zwierzęcym antysemityzmie. Obok stoi Lesław Piszewski.

#TwojŻyd

Kolejnym żydem jest osobnik z Chabad Lubawicz,  Shmuley Boteach, który dokonał swoistej rekrutacji Morawieckiego na premiera.

#naszpremier

Certyfikat koszerności jaki wówczas otrzymał przyszły premier PiS okazał się ważniejszy od prerogatyw, dogadanej z prezesem na całą kadencję, socjalistki Szydło, której brednie o wspólnym państwie polsko- żydowskim nic nie znaczyły wobec obietnicy wykastrowania ustawy o IPN. Dokładny opis całego zdarzenia pod tym linkiem. Gdyby nie gadatliwość rekrutera, do polskiej opinii publicznej nie przedostałaby się żadna informacja.

Kolejni Żydzi, których uwielbia (nie uwielbia?) pisowska gawiedź to:

A tego osobnika państwo poznają? To mąż prezes TK Przyłębskiej, ambasador RP w Niemczech, zarejestrowany jako donosiciel SB, który podpisał zobowiązanie do współpracy. W młodości członek komunistycznego Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej. Poniżej fotografia “rodzinna” z określanym przez koszerne portale ” żydowskim nacjonalistą”, zwolennikiem partii Likud, beneficjentem dojnej zmiany, Jonnym Danielsem.

#TwojŻyd

 

Mój komentarz: obie targowice, żydowska i niemiecka, tarmoszą się po wirtualnych łbach. Nie ma w tym żadnej tajemnicy, żadnej metafizyki, a oglądają to wszystko w charakterze ogłupionych widzów dwa największe elektoraty.

 

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". "Tylko prawda jest ciekawa". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.