Informacje ocenzurowane, zakłamane i przemilczane przez PiS w ostatnim czasie

W ostatnim czasie wszystkie najważniejsze debaty i kluczowe wykłady dla polskiej racji stanu odbywają się poza mediami głównego ścieku.

polska hekatomba i realna walka z polonofobią

1. Kilka dni temu odbyła się debata o antypolonizmie z wyrażonym podczas dyskusji postulatem, aby przeciwstawić opartą na faktach historycznych polską hekatombę dominującej “jedynie słusznej” narracji żydowskiej o II Wojnie Światowej. Wbrew żydowskim kłamstwom podczas wojny Żydzi zamordowali więcej Polaków niż zabili Niemców (Leszek Żebrowski wypowiedź z 2016.). Polaków atakowali i mordowali: Rosjanie, Niemcy, Ukraińcy, Żydzi, Litwini.

Podczas debaty na wyróżnienie zasługuje głos Rafała Ziemkiewicza, który zwrócił uwagę na MIT dotyczący II Wojny Światowej polegający na poglądzie, że podczas wojny doszło do starcia sił Dobra z siłami Zła. Z Hitlerem zasadniczo nie walczyły siły Dobra. Wyjątek stanowi Polska, która jak wiemy została oszukana przez USA i resztę koalicji oraz sprzedana Imperium Zła jakim był ZSRR.

Na wyróżnienie zasługuje także głos prof. Andrzeja Nowaka:

Głównymi graczami na dzisiejszej globalnej scenie tworzenia bardzo złego wizerunku Polski są Amerykanie, w tym lobby żydowskie w Ameryce bardzo ważne, niektóre kraje europejskie z Niemcami i Francją, gdzie znów lobby żydowskie, gdzie tradycja Woltera zajmuje bardzo ważne miejsce. Oczywiście jest to także Rosja.

2. Coming out antynarodowych socjalistów z PiS.

Politycy PiS przyznali się do wieloletnich antypolskich działań polegających na blokowaniu możliwości powstania polskiej prawicy narodowej. Zrobił to jakiś czas temu Kaczyński w klubie Ronina, a niedawno potwierdził wiceprezes PiS, Lipiński.

3. Cynizm lub głupota Ryszarda Czarneckiego, europosła PiS w parlamencie posteuropejskim

Europosłowie PiS przeforsowali własne poprawki dotyczące zwiększenia środków dla Frontexu do 425 mln euro.

4.  Przemilczany głos dr Jacka Bartosiaka. Jacek Bartosiak poddał bezlitosnej krytyce ostatnią decyzję geostrategiczną, zarzucając polskim decydentom oderwanie od rzeczywistości. Analityk wytknął również liczne mankamenty w polityce zagranicznej wobec USA, Rosji, Białorusi, Ukrainy. Link

5. Skandaliczne wypowiedzi dwużydzianów Gowina i Morawieckiego i towarzyszące im kompromitujące milczenie pisowskiego elektoratu.

Najpierw było o “żydowskich rodakach” (Morawiecki), potem ujawnił się Gowin broniący “tęczowej zarazy” na polskich uczelniach – antykulturowego marksizmu w postaci najbardziej obrzydliwej z możliwych.

Położę się Rejtanem, jeżeli ktoś będzie próbował ograniczać wolność słowa zwolennikom ideologii gender. Jeżeli są tacy na uczelniach, mają prawo podejmować projekty badawcze, prowadzić zajęcia w tym zakresie

6. Po kłamstwach na temat sytuacji w Służbie Zdrowia PiS planuje w trybie awaryjnym ściągnąć do Polski lekarzy z Ukrainy i Białorusi. W powszechnym odczuciu poziom wykształcenia lekarzy ze wschodu jest niższy, wynikający z mniejszych wymagań i  sposobu kształcenia różniący się od standardów obowiązujących w Polsce.

7.  Komuchy nadal w cenie.

Terlecki, który niedawno powiedział, że polska Służba Zdrowia jest jedną z najlepiej działających , teraz do kolekcji dorzucił kolejny absurd mówiąc o zasługach Piotrowicza dla reformy sprawiedliwości. Tymczasem takiej reformy po prostu nie było. Podobnie nie było: dekomunizacji, repolonizacji mediów, ustanowionej ochrony dzieci przed zabójstwem, unieważnienia konwencji genderowej, regulacji prawnej przeciw LHBTQ, reformy edukacji i systemu wychowania (poza likwidacją Gimnazjów), obniżenia kwoty wolnej od podatku…

O autorze: CzarnaLimuzyna

"Tylko prawda jest ciekawa". Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.