Antoni Macierewicz i Marian Kowalski tworzą twór podobny do Konfederacji

Fotografia/YT/Patlewicz/

W dniu 14 grudnia 2019 r. przedstawiciele Rady Naczelnej tzw. Konfederacji Narodowej spotkali się w Warszawie z Antonim Macierewiczem. „Narada mobilizacyjna dotyczyła analizy i oceny aktualnych zagrożeń dla Państwa i Narodu Polskiego. Wszyscy zgromadzeni zdecydowali się na skoordynowane podjęcie adekwatnych kroków zaradczych”. Dotychczasowe wypowiedzi panów Macierewicza i Kowalskiego pozwalają wnioskować, że głównym „zagrożeniem dla państwa”, oprócz obligatoryjnego antysemityzmu i faszyzmu, stanowi partia Konfederacja. Panowie postanowili powołać PiSowską wydmuszkę powodującą dezorientację na polskiej scenie politycznej. Marian Kowalski nazwał to „czwartą nogą w PiS”.

O sprawie poinformował Radosław Patlewicz, który opisał zastosowany mechanizm manipulacji, nawiązujący do metod sanacyjnych i komunistycznych polegających na tworzeniu bytów, które przejmowały patriotyczny elektorat. Przykładem jest stworzenie przez agentów komunistycznych drugiej Solidarności.

Warto zaznaczyć, że PiS jest specjalistą od sprytnej podmiany – podmiana etniczna, podmiana znaczenia pojęć (metoda marksistów) takich jak prawica, kreowanie polityków lewicowych z PO, PSL i Unii Wolności na prawicowych w ramach rzekomej „zjednoczonej prawicy”.

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". "Tylko prawda jest ciekawa". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.