Trzy nowe zbitki pojęciowe, które marksiści podali do wierzenia. Lewacy z PiSu szybko je przyswoili

George Orwell/ Folwark zwierzęcyponadczasowa alegoria komunizmu

 

Zestaw komunistycznej poprawności językowej nazywany całkiem niesłusznie poprawnością polityczną – nazywany niesłusznie, bo poprawność logiczna sensu stricto wyklucza z języka ludzi normalnych lewicowy bełkot – ów zestaw wzbogacił się o trzy nowe określenia. Są to w kolejności powstania:

  • zrównoważony rozwój
  • zielony ład
  • neutralność klimatyczna

Zrównoważony rozwój:

Zbitka pojęciowa związana z tzw. Agendą 2030

 “Przekształcanie naszego świata:

Agenda na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju – 2030”.

Niekonsultowany z nieświadomym rzeczy społeczeństwem dokument ONZ został zaakceptowany przez prezydenta Andrzeja Dudę i rząd PiS, który realizując zalecenia komunistycznej międzynarodówki powołał Ministerstwo Rozwoju.

  • Wytyczne sugerują zmianę składu etnicznego społeczeństw europejskich. “Społeczeństwo inkluzywne”. Osoby zorientowane w temacie wiedzą, że PiS przyjmuje imigrantów z Afryki i Azji (muzułmanów), a także Ukraińców w liczbie, która daje Polsce pierwsze miejsce w Europie (przed Niemcami).
  • Dokument zawiera gwarancję bezpiecznej promocji ideologii ”tęczowej zarazy”.

„Zrównoważony Rozwój” jest kompatybilny z manifestem komunistycznym Spinellego, który zaleca, aby żadne państwo nie było samowystarczalne w obszarze ekonomicznym. Państwa narodowe muszą zniknąć na rzecz federacji zamieszkanej przez nowe społeczeństwo.

Pozostałe zbitki słowne: zielony ład i neutralność klimatyczna są związane z realizacją celów ideologicznych i celów lobby firm chcących wykluczyć węgiel z gospodarki. Tu także rząd Morawieckiego podporządkował się wytycznym, powołując do życia Ministerstwo Klimatu, akceptując kłamstwo ekoterrorystów.

Reasumując: docelowo chodzi m.in. o stworzenie jednego porządku prawnego sprzecznego z etyką i tradycyjną moralnością, jeden pieniądz bezgotówkowy (plan ministra Kościńskiego).

O autorze: CzarnaLimuzyna

"Tylko prawda jest ciekawa". Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych".