Propaganda USA, podobna do sowieckiej, robi Polakom papkę z mózgu

rys. LATUFF

 

Nie wiem ilu Polaków młodego pokolenia, „wszak matura to bzdura”, wie czym był tzw. Związek Radziecki. Pamiętam, że w szkole średniej nazywaliśmy ten twór Związkiem Zdradzieckim. Od tamtej pory pozostało mi upodobanie do nazywania rzeczy po imieniu- staram się precyzyjnie dopasowywać nazwę do desygnatu, określając na przykład UE mianem unii posteuropejskiej lub unii antyeuropejskiej (ze względu na marksistowski fundament tego tworu). Za to właśnie zostałem zablokowany na TT przez zwolennika socjalizmu w wydaniu praktyczno-politycznym, Piotra Semkę. Nazwa unia posteuropejska bardzo go zbulwersowała. Dlaczego wspominam Związek Zdradziecki? Dlatego, że słuchając dzisiejszej propagandy o „obronie demokracji” kojarzy mi się ona z retoryką sowiecką głoszącą dziejową konieczność „walki o pokój”.

Naganiacze tępej sfory

Po zabiciu irańskiego generała Soleimaniego u zwolenników PiS nastąpiła „ekstaza”. Oto w masie, która na co dzień jest bierna ujawnili się zagorzali miłośnicy natychmiastowego karania na gardle z powodu wyroku politycznego. Kontrastuje to z dotychczasowym marazmem i tchórzostwem wyznawców Kaczyńskiego, którzy w ciągu wielu ostatnich lat jakoś nie upominali się o zabicie zdrajców Polski oraz zbrodniarzy z dwóch komunistycznych frakcji: „Chamów i Żydów”. Dodatkowo mając pod samym nosem sprawę mordercy sądowego, Stefana Michnika zachowują powściągliwą postawę przerywaną od czasu do czasu cichutkim kwileniem o sprawiedliwość. Polskie służby nie muszą zabijać Michnika, bo wystarczy go tylko sprowadzić ze Szwecji na proces, ale czy mamy jeszcze państwo, które ma normalnych polityków i normalne służby?

Prawdziwe ofiary międzynarodowego terroryzmu

Ponad 400 tys. ofiar wojny w Syrii  jakoś nie wzrusza ogłupionej masy. Akty terrorystyczne polegające na wywołaniu wojny w Libii i Syrii ich nie obchodzą. Do dziś w Syrii giną ludzie zabijani przez terrorystów szkolonych przez USA, do dziś Izrael, oskarżony niedawno o zbrodnie ludobójstwa w Palestynie, dokonuje nalotów na to państwo. Czy Otumanieni propagandą nie pamiętają, że druga wojna w Iraku, (w przeciwieństwie do pierwszej uzasadnionej interwencji), była animowana amerykańskim kłamstwem o broni masowego rażenia? Czy tępa sfora, która ujada w tej chwili na polską prawicę nie rozumie, że sojusz NATO nie jest sojuszem służącym do prowadzenia wojen napastniczych w interesie Izraela? Otumanionym najwyraźniej trudno zrozumieć, że zaangażowanie Polski w brudną wojnę na Bliskim Wschodzie jest sprzeczne z polską racją stanu, a brak akceptacji dla udziału Polski w aktach terrorystycznych, na terenie obcych państw, nie oznacza wcale odwrócenia sojuszu na korzyść Rosji. To właśnie imputują osobnicy pokroju Dawida Wildsteina

Bardzo się cieszę, że po tylu latach kłótni i nienawiści, pomiędzy ONR, Razem, Biedroniem i Konfederacją zapanowała zgoda i miłość jeśli chodzi o Iran i USA. Cóż, nie pierwszy to raz, gdy Putin okazał się najlepszym z eliksirów miłosnych…

Cóż, Fabryka ruskich, banderowskich i żydowskich onuc, mająca swoją prężnie działającą filię w TVP, cuchnie tak samo jak „gwiazda śmierci” z ulicy Czerskiej.

______________________________________________________________________________________________________________

Aktualizacja:

Polityka USA będzie mieć swoje konsekwencje. Jeżeli nastąpi dalsza eskalacja, to zyska Rosja w Europie (może pochłonąć Białoruś), zyska również ISIS (zakończenie operacji OIR-Operation Inherent Resolve) wymierzonej przeciwko ISIS. Przypominam, że wbrew temu, co mówił po ostatnim szczycie NATO minister Błaszczak, Polska nie zyskała na bezpieczeństwie w naszym regionie – USA nie przebazowały swoich jednostek do krajów Bałtyckich.

O autorze: CzarnaLimuzyna

Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". "Tylko prawda jest ciekawa". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.